قیمت ذرت برزیل

مراکز فروش ذرت برزیل درجه یک

مراکز فروش ذرت برزیل درجه یک

در میان غلات، ذرت بعد از گندم بیشترین میزان مصرف و تولید را دارد. شرکت بازرگانی کهن ترید یکی از مراکز فروش ذرت برزیل درجه یک در بندر امام است .

کلیه محصولات وارداتی از برزیل مثل ذرت در بنادر جنوبی تخلیه می شود که بیشترین درصد واردات در بندر امام انجام می شود . تنها راه صادرات محصول از کشور برزیل به ایران از طریق آبهای آزاد انجام می شود و در بنادر جنوبی نیز تخلیه می شود .

ذرت تولید شده در تمام کشورها دو نوع درجه یک و درجه دو دارد و در بازار جهانی قابل عرضه می باشد . در وهله اول درجه کیفیت ذرت، مهمترین ملاک تعیین قیمت است .

کیفیت ذرت به عوامل زیادی بستگی دارد که به آنها اشاره می شود :

میزان رطوبت کافی

زردی دانه

سالم بودن دانه از لحاظ نبودن مواد زائد

عدم شکستگی دانه و …

شرکت بازرگانی کهن ترید، فروش ذرت برزیل درجه یک را با قیمت مناسب  برای مشتریان فراهم نموده است . بسیاری از مصرف کنندگان متقاضی خرید ذرت درجه یک هستند ولی در بعضی از شرایط که دسترسی به آن در بازار فراهم نیست از ذرت درجه یک نیز استفاده می شود که قیمت کمتری هم نسبت به ذرت درجه یک دارد . طی آزمایشات انجام شده بر روی ذرت های درجه یک و درجه دو ،ارزش غذایی در آنها ثابت است و تغییر چندانی نداشته است و تنها ظاهر آنها متفاوت است .

برای اطلاع از نحوه سفارش به صورت کلی یا جزئی می توانید به صفحه تماس با ما مراجعه فرمایید همچنین در صورت نیاز می توانید محصول مورد نظر را به صورت زودبارشو یا دیر بارشو ثبت نمایید  . در صورتی که تمایل به دریافت اطلاعات بیشتری در حوزه خوراک دام و طیور هستید علاوه بر مطالعه کلیه مطالب سایت ، می توانید در کانال تلگرام کهن ترید نیز عضو شوید .