ذرت بندر امام

مراکز فروش ذرت برزیل درجه دو بندر

مراکز فروش ذرت برزیل درجه دو بندر

ذرت جزو پر مصرف ترین غله هاست و فراورده های متعدد آن بر ارزش این دانه افزوده است .شرکت بازرگانی کهن ترید یکی از مراکز فروش ذرت برزیل درجه دو بندر های جنوبی است.

برزیل در آمریکای جنوبی تولید کننده انبوه ذرت و صادر کننده به سایر کشورهای متقاضی است . شرایط جغرافیایی برزیل مساعد برای تولید ذرت است . ذرت با آب و هوای معتدل سازگاری دارد و نیاز به آب فراوانی هم دارد .

دو نوع ذرت از نظر کیفیت در بازار وارد می شود :

ذرت  درجه یک

ذرت درجه دو

در مقایسه ذرت های درجه یک و دو می توان گفت از نظر ارزش غذایی تفاوتی ندارند و صرفا از نظر ظاهر متفاوت هستند .

قیمت ذرت برزیل درجه دو نسبت به درجه یک  ارزان تر است و از کیفیت کمتری برخوردار است . فروش ذرت برزیل در طول سال با توجه به میزان مصرف سالانه در شرکت بازرگانی کهن ترید انجام می شود و مصرف کنندگان می توانند به صورت کلی یا جزئی این محصول را تهیه نمایند .

علاوه بر برزیل کشورهای دیگری نیز واردکننده ذرت به ایران هستند از جمله :

روسیه

آرژانتین

رومانی

اکراین

صبرستان

تامین ذرت در کشور مخصوصا از نوع دامی از طریق واردات انجام می شود .واردات ذرت از کلیه کشورهای یادشده  به غیر روسیه در بنادر جنوبی ازجمله بندر امام انجام می شود که سهم بسیار بزرگی از واردات کالاهای اساسی مربوط به واردات ذرت می باشد .

مشتریان محترمی که تمایل به تهیه ذرت برزیل درجه دو را دارند می توانند با مراجعه به صفحه تماس با ما ، با کارشناسان حوزه فروش تماس حاصل نموده و سوالات خود را در این زمینه ازجمله قیمت و شرایط ثبت سفارش مطرح نمایند . کارشناسان فروش در کلیه ساعات ادرای آماده پاسخگویی به سوالات مشتریان محترم هستند .