محل برگزاری نمایشگاه دام و طیور و صنایع وابسته در سال 99

نوزدهمین نمایشگاه دام و طیور و صنایع وابسته درسال 99 در تهران برگزار خواهد شد.محل برگزاری نمایشگاه، در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران واقع در خیابان چمران می باشد

برگزاری نوزدهمین نمایشگاه دام وطیور امسال با رعایت قوانین و ضوابط بهداشتی در تهران برگزار خواهد شد. در این نمایشگاه بهترین و بزرگترین شرکت های بازرگانی مربوط به این حوزه شرکت خواهند داشت که به معرفی محصولات وارداتی و تولیدات داخلی  خود از قبیل انواع(ذرت ،سویا ، دان های آماده ، کنسانتره و … خواهند پرداخت . شرکت نیک نام بازرگانی کهن ترید با هدف ارائه و معرفی بهترین خدمات و محصولات خوراک دام و طیور در این نمایشگاه شرکت خواهد کرد.

کلیه علاقه مندان و مصرف کنندگان محترم در این حوزه می توانند با حضور در غرفه شرکت بازرگانی کهن ترید با محصولات آشنا شده و اطلاعات مفیدی را کسب نمایند .

مهمترین محورهای برگزاری این نمایشگاه عبارت است از :

معرفی خوراک انواع دام و طیو وارداتی یا تولید داخلی

کلیه ابزارهای نگهداری و وابسته به دام و طیور در مرغداری ها ، دامداری ها و حتی پرورش آبزیان

کشاورزی و بهبود زمین های زراعی و تولید خوراک

و ….

برگزاری نمایشگاه دام و طیور تاکنون  در شهرهای مختلفی ازجمله اصفهان و مشهد برگزار شده است  که سال گذشته در مشهد انجام گرفته است . باتوجه به اینکه بسیاری از شرکت های بازرگانی این حوزه در تهران هستند ، امسال زمینه بسیار مناسبی برای این شرکتها فراهم شده است تا جهت معرفی خدمات و محصولات حضور داشته باشند .

شرکت بازرگانی کهن ترید مفتخر است تا با حضور پر رنگ خود در حوزه خوراک دام و طیور به معرفی محصولات و تولیدات داخلی و همچنین محصولات وارداتی بپردازد و مشاوره مفیدی را به بازدید کنندگان و مصرف کنندگان ارائه دهد .

علاقه مندانی که تمایل به حضور در نمایشگاه دام و طیور را دارند می توانند جهت اطلاع از آدرس دقیق غرفه شرکت بازرگانی کهن ترید به صفحه تماس با ما ،مراجعه نموده و با کارشناسان روابط عمومی تماس حاصل نمایند و یا با عضوت در کانال تلگرام شرکت در جریان کلیه اخبار مربوطه اعم از لوکیشن غرفه و ساعات بازدید اطلاعات لازم را کسب نمایند .