قیمت فروش ذرت برزیل درجه یک

قیمت فروش ذرت برزیل درجه یک

قیمت فروش ذرت برزیل درجه یک در شرکت های بازرگانی با قیمت خریدشان از کشورهای دیگر متفاوت است و عوامل زیادی در آن دخیل هستند .

تعیین قیمت ذرت و سایر محصولات وارداتی یا داخلی در صنف مربوطه با درنظر گرفتن سود تولید کننده ، سود فروشنده ، قیمت حمل بار ،کیفیت محصول و… انجام می شود و قیمت نهایی به شرکتها ابلاغ شده و قابل استعلام است.

دو نوع ذرت برزیل از لحاظ کیفیت وارد بازار می شود :

ذرت درجه یک

ذرت درجه دو

اغلب مصرف کنندگان تمایل به تهیه ذرت برزیل درجه یک و حتی به صورت زودبار هستند ولی در شرایطی که عدم دسترسی به درجه یک آن در بازار  موجود باشد ، درجه دو آن نیز مورد استفاده قرار می گیرد .

مصرف کنندگان عمده ذرت ،کارخانه ها ، دامداران و مرغداران صنعتی هستند که این محصول را با توجه میزان مصرف سالانه به صورت عمده تهیه می کنند و برای بعضی  از مصرف کنندگان نیز نوع درجه یک و درجه دو اهمیتی ندارد .

ذرت برزیل درجه یک و درجه دو از نظر ارزش غذایی تفاوتی باهم ندارد و تنها در ظاهر باهم متفاوت هستند .

بعضی از این تفاوت های ظاهری عبارت است از:

میزان زردی دانه

شکستگی یا سالم بودن دانه در بسته بندی ها

میزان رطوبت استاندارد  و …

مشتریان محترمی که متقاضی تهیه ذرت برزیل درجه یک هستند می توانند جهت اطلاع از قیمت این محصول از طریق مراجعه به صفحه تماس با ما ،با کارشناسان فروش در تماس بوده و سایر اطلاعات لازم را کسب نمایند .

کارشناسان فروش شرکت کهن ترید آماده پاسخگویی به سوالات مشتریان گرامی و ارائه مشاوره قبل از خرید به عزیزان هستند . همچنین پیشنهاد می شود برای آشنایی بیشتر با سایر محصولات، علاوه بر مطالعه کلیه مطالب سایت ، با استفاده از لینک عضو کانال تلگرام شرکت شده و از اخبار بروز این حوزه بهره مند شوید .