قیمت فروش ذرت برزیل درجه یک بندر

قیمت فروش ذرت برزیل درجه یک بندر

برزیل تنها بخشی از واردات ذرت و سویا به کشور است . قیمت فروش ذرت برزیل درجه یک بندر در شرکت بازرگانی کهن ترید برای مشتریان قابل استعلام است .

واردات ذرت برزیل سالانه با حجم بسیار زیادی توسط شرکت های بازرگانی به کشور وارد می شود .کالای وارداتی از برزیل فقط در بنادر جنوبی و اغلب در بندر امام خمینی تخلیه می شود . بندر امام خمینی به دلیل وسعت بسیار زیاد و برخورداری از اسلکه های بیشتر برای پهلوگیری کشتی ها ، بزرگترین و فعالترین بندر تجاری در کل کشور است .

علاوه بر وسعت بسیار زیاد ، برخورداری از امکانات بالای رفاهی و دریایی  موجب گسترش و رونق تجارت در این بندر شده است .

واردات انواع خوراک دام و طیور از کشورهایی که تنها راه دسترسی و صادرات آنها از طریق دریای آزاد است در بنادر جنوبی تخلیه بار انجام می دهند و پس از دریافت کنترل محصول ، در انبارها ذخیره و آماده بارگیری و ارسال به مقصد مشتریان می شود .

ارسال محصول به مقصد مشتری از دو طریق انجام می شود :

فوری بار

دیر بار

شرکت بازرگانی کهن ترید با سابقه درخشان در حوزه واردات و صادرات انواع خوراک دام و طیور ، سالانه با حجم بسیار بالا فروش ذرت برزیل و سایر ذرت های دیگر را با کیفیت عالی انجام می دهد . مرغداران و دامداران برای تهیه ذرت برزیل درجه یک و درجه دو می توانند با مراجعه به شرکت و یا از طریق برقراری تماس با کارشناسان فروش محصول مورد نظر رابه صورت کلی و جزئی با مناسب ترین قیمت تهیه نمایند .

تهیه ذرت و سایر خوراک ها با کیفیت خوب و قیمت مناسب برای دامداری ها  و مرغداری های صنعتی همیشه یکی از دغدغه های مهم بوده است . شرکت بازرگانی کهن ترید با هدف مشتری مداری در تلاش است تا با فراهم نموده شرایط مساعد برای خرید و حذف واسطه  ها ، فروش ذرت برزیل و سایر خوراک ها را با مناسب ترین قیمت برای مشتریان عزیز فراهم نماید .

مشتریان محترم می توانند جهت برقراری ارتباط با کارشناسان فروش جهت کسب اطلاعات بیشتر به صفحه تماس با ما، مراجعه فرمایند .