قیمت فروش بهترین پوسته ذرت ایران چقدر است

پوسته ذرت ارزان ترین خوراک دام است.برای اطلاع از اینکه قیمت فروش بهترین پوسته ذرت ایران چقدر است با کارشناسان فروش بازرگانی کهن تماس بگیرید

پوسته ذرت جزو خوراک های ارزان دام محسوب می شود ولی ارزش غذایی آن به گونه ای است که می توان در جیره اصلی از آن استفاده کرد . این محصول منبع خوبی از فیبر است و می تواند به کیفیت عملکرد دستگاه گوارش کمک کند . پوسته ذرت می تواند جایگزین سبوس هم باشد و به دلیل ارزان بودن می تواند در کاهش هزینه های دامداری های صنعتی کمک شایانی داشته باشد .

مواد معدنی  و مغذی موجود در پوسته ذرت عبارت است از :

نشاسته

پروتئین

فیبر

گلوتن

گلوتن ذرت علاوه بر داشتن رنگ دانه های طبیعی که بر روی رنگ گوشت و تخم طیور موثر است ، برای دام های شیری هم بسیار مناسب است و جزو جیره های اصلی محسوب می شود . بهترین پوسته ذرت به صورت آسیاب شده و پودری در اختیار دامداران قرار می گیرد که هضم آن برای دام آسان تر و انرژی متابولیسمی خوبی هم دارد .

این محصول  افزایش جذب کلسیم را بالامی برد و می توان از آن در جیره اصلی دام استفاده کرد ، به دلیل داشتن ارزش غذایی خوب و قیمت ارزان مورد توجه بسیاری از دامداری های صنعتی قرار دارد. امروزه با افزایش دامداری های صنعتی و میزان بالای مصرف خوراک دام از دان های آماده و غنی شده در انواع مختلف استفاده می شود و معمولا ذرت و انواع کنجاله های آن جزو خوراک های اصلی بشمار می رود .

مشتریان محترم می توانند برای تهیه بهترین پوسته ذرت و اطلاع از قیمت فروش آن به صفحه تماس با ما، مراجعه کرده و از مشاوره قبل از خرید استفاده نمایند . کارشناسان فروش بازرگانی کهن آماده پاسخگویی به سوالات مشتریان عزیز در ساعات اداری هستند .