بنتونیت خوراک دام

قیمت عمده بهترین پوسته ذرت امسال چقدر است

پوسته ذرت یکی از خوراک های ارزان مخصوص دام است.برای اطلاع از اینکه قیمت عمده بهترین پوسته ذرت امسال چقدر است می توانید با بازرگانی کهن تماس بگیرید.

پوسته ذرت حاوی 10 الی 20 درصد پروتئین است و در صورتی که این پوسته ها غنی سازی شوند پروتئین آنها تا حدود 20 درصد افزایش یابد که می تواند یک جایگزین مناسب و ارزان برای تامین خوراک دام و طیور باشد . ذرت کامل با توجه به قیمت بالایی که دارد ممکن است همیشه در جیره غذایی دام دامداران قرار نگیرد بنابراین این محصول می تواند مکمل و تی جایگزین خوبی برای تغذیه دام باشد .

مهمترین خواص پوسته ذرت عبارت است از :

  • کمک به جذب کلسیم می کند و باعث قوت استخوانها می شود
  • با تاثیر بر حجم روده باعث تنظیم فلور میکروبی روده می شود
  • فیبر موجود در پوسته ذرت به سیستم گوارشی دام کمک می کند .

پوسته ذرت هم داخلی و هم وارداتی در بازار خوراک دام موجود است و دامداران می توانند با مراجعه به شرکت بازرگانی کهن این محصول را به صورت عمده یا جزئی خریداری نمایند . قیمت عمده این محصول بسیار مناسب است و دامداران می توانند این محصول را با توجه به میزان مصرف سالانه خود خریداری نمایند .  شرکت بازرگانی کهن ، بهترین پوسته ذرت امسال را با قیمت رقابتی و بدون واسطه در اختیار مشتریان عزیز قرار می دهد و شرایط بسیار مناسبی را برای خرید فراهم می نماید .

تهیه خوراک دام و طیور با کیفیت مطلوب و قیمت مناسب  یکی از مهمترین دغدغه های دامداران و مرغداران عزیز است ، بازرگانی کهن توانسته است رضایت مشتریان گرامی را با ارائه خدمات مناسب تا کنون جلب نماید .

مشتریان محترم می توانند با مراجعه به صفحه تماس با ما ، با کارشناسان مجرب در واحد فروش تماس حاصل نموده و اقدام به ثبت سفارش بهترین پوسته ذرت امسال نمایند . همچنین در صورت نیاز می توانند از مشاوره قبل از خرید نیز استفاده نمایند .