قیمت سویا پرک آرژانتین

قیمت سویا پرک آرژانتین

آرژانتین یکی از سه کشور وارد کننده سویا و انواع کنجاله های آن به ایران است، برای اطلاع از قیمت سویا پرک آرژانتین می توانید به شرکت بازرگانی کهن ترید مراجعه نمایید .

سویا به لحاظ غنی بودن از میزان پروتئین در میان دانه ها ، بیشترین مصرف را در دامداری ها و مرغداری های صنعتی دارد ، پروتئین یکی از عوامل مهم و حائز اهمیت در رشد حیوانات و تامین انرژی است .

سویا میان سایر دانه ها بیشترین میزان پروتئین و کمترین میزان روغن را دارد ، پروتئین حتی در کنجاله های سویا به میزان کافی موجود است و برای تامین خوراک دام و طیور و حتی برای بعضی از آبزیان از کنجاله سویا استفاده می شود .

سویا پرک تنها نوع کنجاله سویاست که برای خوراک آبزیان نیز استفاده می شود . سویا پرک بدلیل پودری بودن برای مصرف انواع طیور و آبزیان مناسب است .

دامداران  و مرغداران صنعتی جهت تامین خوراک دام و طیور از ذرت ، سویا و انواع کنجاله های آن استفاده می کنند و اطلاع از قیمت سویا پرک آرژانتین و همچنین سایر خوراک های تکمیلی جزو ضروریات این مشاغل است .

کشورهای وارد کننده سویا و انواع کنجاله ها عبارت است از :

آرژانتین

برزیل

هند

واردات  سویا و ذرت از کشورهای نامبرده به ایران از دریای آزاد و اغلب در بندر امام انجام می شود و پس از آن به سراسر استانها ارسال می شود .

ارسال کالا به مقصد مشتریان به دو صورت انجام می شود :

فوری بار

دیربار

مشتریان محترم می توانند در صورت نیاز محصول خود را به صورت فوری بار ثبت سفارش نمایند، برای این منظور و اطلاع از قیمت سویا پرک آرژانتین ، به صفحه تماس با ما مراجعه فرمایید ، کارشناسان مجرب شرکت بازرگانی کهن ترید در کلیه ساعات اداری آماده پاسخگویی به سوالات مشتریان هستند