قیمت سویا عمده از بندر امام

قیمت سویا عمده از بندر امام

نرخ کلیه خوراکهای  دام داخلی  و خارجی از طریق صنف مربوطه به شرکتها ابلاغ می شود لذا قیمت سویا عمده از بندر امام را می توانید از شرکت بازرگانی کهن ترید مطلع شوید .

واردات سویا نسبت به ذرت میزان کمتری دارد، طبیعت سویا گرم و خشک است و نیاز به آب زیادی ندارد، کاشت و برداشت و همچنین مراقب و نگهداری این دانه نسبت به ذرت آسان تر است و به همین دلیل کشاورزان تمایل زیادی به تولید آن دارند . هم اکنون استانهای زیادی در جنوب کشور کاشت این دانه را گشترس داده اند و تقریبا نیاز کشور را تا حدودی تامین میکنند.

کلیه واردات سویا فقط در بنادر جنوبی و اغلب در بندر امام انجام می شود . بندر امام بیشترین سهم واردات و صادرات کل کالاهای کشور را به خود اختصاص داده است و مهمترین بندر تجاری کشور است .

کشورهای وارد کننده سویا شامل :

هند

برزیل

آرژانتین

نرخ کلیه محصولات داخلی و خارجی در درجه اول به کیفیت آن بستگی دارد که می تواند درجه یک یا درجه دو باشد و علاوه بر کیفیت، فاکتورهای دیگری نیز تعیین کننده هستند .

یکی دیگراز فاکتورهایی که در تعیین قیمت محصول موثر است ، خرید محصول به صورت جزئی یا کلی است. قیمت سویا عمده و جزئی در شرکت کهن ترید قابل استعلام برای مشتریان عزیز است و می توانند با برقراری تماس ، اطلاعات لازم را کسب نمایند .

سویای بندر امام وارداتی بوده و زمان ارسال آن به مقصد مشتری نسبت به نوع داخلی بیشتر است ولی در صورت تهیه نوع داخلی از انبارهای اصفهان ، مازندران و کرمانشاه با سرعت بیشتری در صورت زودبار بوده به دست مشتری خواهد رسید .

مشتریانی که تمایل به تهیه سویای عمده دارند، برای کسب اطلاعات کاملتر از شرایط خرید و قیمت سویا عمده می توانند با مراجعه به صفحه تماس با ما ، در کلیه ساعات اداری با کارشناسان فروش شرکت کهن ترید تماس حاصل نمایند.