قیمت سویا آرژانتین از بندر امام

قیمت سویا آرژانتین از بندر امام

سویا یکی از محبوبترین خوراک های دام و طیور است و ارزش غذایی بسیار زیادی دارد، قیمت سویا آرژانتین از بندر امام با توجه به کیفیت آن متفاوت است .

سویا منبع غنی ازپروتئین است و جزو مهمترین جیره های غذایی در کنار سایر خوراک هاست . سویا غالبا به شکل کنجاله برای خوراک دام و طیور مورد استفاده قرار می گیرد، آزمایشات انجام شده بر روی سویا و کنجاله های آن بیانگر این است که حتی طی فرآیند روغن گیری هم  پروتئین کافی در کنجاله ها موجود است ،همچنین این دانه دارای حدود 50درصد پروتئین ،18 الی 20 درصد روغن و ما بقی آن شامل سایر املاح مثل پتاسیم ، نیاسین، آهن و … است .

کنجاله سویا همان تفاله هایی است که پس از روغن گیری از دانه سویا بدست می آید و با توجه به نوع دستگاه انواع متفاوتی نیز دارند .

انواع کنجاله های سویا عبارت است از :

فشنگی

پرک

پلت

سویا طبیعت گرم و خشک دارد، نیاز به آب کم و در مناطق گرمسیری رشد خوبی دارد، حتی نوع آب و هوا و خاک بر روی کیفیت سویا تاثیرگذار است. واردات سویا نسبت به ذرت کمتراست وتولید آن هم اکنون در بیشتر استانهای جنوبی کشور رو به افزایش است .

کشورهای وارد کننده سویا عبارت است از :

آرژانتین

برزیل

هند

کلیه محصولات وارداتی از آرژانتین و همینطور برزیل و هند در بنادر جنوبی و اغلب در بندر امام تخلیه می شوند و پس از تخلیه برای توزیع به سایر استانها بارگیری و ارسال خواهد شد . قیمت سویا آرژانتین را می بایست از مراکز معتبرکسب نمود که شرکت بازرگانی کهن ترید این اطلاعات را بروز و دقیق در اختیار مشتریان خود قرار می دهد .

مشتریانی که تمایل به خرید سویا دارند می توانند با برقراری ارتباط با کارشناسان فروش اطلاعات مربوط به قیمت سویا آرژانتین یا سایر کشورهای دیگر و همچنین سویا داخلی را کسب نمایند . برای تماس با کارشناسان فروش می توانید به صفحه تماس با ما مراجعه فرمایید .