قیمت ذرت روس درجه یک بندر امیرآباد

قیمت ذرت روس درجه یک بندر امیرآباد

روسیه مهمترین کشور تولید کننده ذرت انبوه برای ایران بوده است ، به دلیل همسایگی با ایران از طریق دریای خزر ،واردات ذرت روس مقرون به صرفه تر خواهد بود .

قیمت اولیه ذرت روس از طرف خود روسیه تعیین و اعلام میشود و برای تمام کشورهای درخواست کننده یکسان است ولی به دلیل موقعیت جغرافیای هر کشور هزینه تمام شده واردات متفاوت می شود . قیمت ذرت روس درجه یک بندر امیرآباد  با توجه به نوسان دلار تغییر میابد .

بندر امیرآباد یکی بندرهای استان مازندران است که جوان ترین بندر در میان بندر شمالی محسوب می شود و فعالیت خود را از سال 1375 آغاز نموده است . بندر امیرآباد با توجه به دسترسی بسیار سریع به تهران مورد توجه بسیاری از شرکت های بازرگانی قرار گرفته و موجب رشد و پیشرفت این بندر شده است .  بندر امیرآباد ظرفیت قابل توجهی در زمینه واردات و صادرات کلیه محصولات از جمله غله، خوراک دام وکالاهای عمومی و غیره دارد .

قیمت ذرت روس درجه یک بندر امیرآباد در مقایسه با درجه دو افزایش قیمت بیشتری دارد ولی از لحاظ ارزش غذایی یکسان هستند و بسیاری از مصرف کنندگان نیز معمولا از ذرت درجه دو نیز استفاده زیادی میکنند .

مشتریان محترم می توانند در ساعات اداری جهت مشاوره برای خرید و اطلاع از قیمت ذرت روس درجه یک بندر امیرآباد با کارشناسان فروش تماس حاصل نمایند .