ذرت بنادر شمال

قیمت ذرت روس دامی

قیمت ذرت روس دامی

ذرت روس دامی بیشترین نوع واردات ذرت به کشور است. بیشتر فرآورده های ذرت از نوع دامی است و قیمت ذرت روس دامی در هر نوبت واردات بر اساس قیمت دلار تعیین می شود .

سهولت واردات ذرت روس نسبت به ذرت های وارداتی از آمریکای جنوبی از لحاظ حمل و نقل بیشتر است .

تعیین قیمت ذرت دامی وارداتی در درجه اول به کشور صادر کننده مربوط است که با چه قیمتی محصول را به کشورهای دیگر عرضه میکند ، همچنین کیفیت ذرت و قیمت دلار نیز نیز نقش موثری در تعیین قیمت این محصول دارد .

ذرت در بازار انواع متفاوتی دارد که دو نوع آن بیشترین استفاده و کاربرد را دارد :

ذرت دامی

ذرت غیردامی

در میان این دو نوع، ذرت دامی بیشترین مصرف و واردات به کشور را دارد مخصوصا در بنادر جنوبی . ذرت دامی علاوه بر مصرف حیوانی فراورده های آن در مصرف انسانی نیز استفاده می شود، میزان واردات ذرت غیر دامی بستگی به استفاده دامداری ها ،مرغداری ها و کارخانه ها دارد .

مشتریانی که تمایل به تهیه ذرت از روسیه را دارند، برای استعلام قیمت ذرت دامی می توانند به شرکت کهن ترید مراجعه فرمایند .

با توجه  مصرف زیاد ذرت دامی و غیر دامی و عدم تامین نوع داخلی آن، واردات از کشورهای روسیه ، برزیل و … افزایش زیادی یافته است . تولید ذرت در ایران به دلیل نیاز به آب فراوان به صورت انبوه تولید نمی شود و بیشتر نیاز به ذرت در کشور از طریق واردات تامین می شود .

مشتریان می توانند جهت کسب اطلاعات کاملتر در مورد نحوه ثبت سفارش و قیمت دقیق ذرت دامی روسیه و سایر کشورهای دیگر با کارشناسان فروش شرکت کهن ترید در تماس باشند . جهت برقراری ارتباط با کارشناسان فروش به صفحه تماس با ما مراجعه فرمایید ، همچنین در صورت تمایل به آشنایی بیشتر با سایر محصولات و خوراک های تکمیلی ذاخلی و خارجی نیز می توانید عضو کانال تلگرام شوید.