قیمت ذرت روس دامی بندر انزلی

قیمت ذرت روس دامی بندر انزلی

قیمت ذرت روس دامی بندر انزلی در این روزهای بازار ثابت نیست و تحت تاثیر قیمت دلار می باشد . با این وجود قیمت ذرت روس در مقایسه با سایر ذرت های وارداتی مناسب تر و مرغوبیت خوبی هم دارد .

ذرتی که عموما در بازار عرضه می شود به دو دسته کلی دامی و غیر دامی تقسیم می شود . ذرت دامی به طور مستقیم کاربردی برای مصرف انسانی ندارد ولی فراورده های آن مثل ترتیلا ،نشاسته ، آرد و … بسیار استفاده می شود . یکی از مهمترین معیارهایی که ذرت دامی را از غیر دامی تمیز می کنیم سفتی دانه ها است که در ذرت یا همان بلالی که برای مصارف انسانی است این سفتی وجود ندارد که به اصطلاح آن را ذرت شیری می گوییم و برای کبابی ، کنسروی و .. استفاده می شود .

قیمت ذرت روس دامی بندر انزلی و سایر بندر های شمالی یکسان است و تفاوتی ندارد مگر در نوع حمل و نقل و مقصد مشتریان. در صنعت غذایی امروز ، ذرت مهمترین جیره غذایی دام و طیور است با گسترش دامداری و مرغداری های صنعتی کاشت ذرت و سویا نیز افزایش یافته و بسیاری از کشورها به تولید انبوه این دانه رسیده اند ،به همین دلیل صادرات ذرت در بسیاری از کشور ها جزو مهمترین فعالیت های اقتصادی آنها به شمار می رود .

مشتریانی که علاقه مند به اطلاع از کشورهای صادر کننده ذرت و آشنایی با سایر محصولات خوراک دامی هستند می توانند برای دریافت اخبار به روز در کانال تلگرام شوند و همچنین برای اطلاع دقیق از قیمت ذرت روس دامی بندر انزلی با کارشناسان فروش در ساعات اداری در تماس باشند