قیمت ذرت برزیل زودبارشو بندر امام خمینی

قیمت ذرت برزیل زودبارشو بندر امام خمینی

برزیل مهمترین کشور صادر کننده ذرت به ایران که ارسال آن از طریق آبهای آزاد و بنادر جنوبی انجام می شود. قیمت ذرت برزیل زودبارشو بندر امام خمینی نسبت به دیربارشو گران تر است .

ذرت در میان سایر غلات مهمترین دانه برای رشد و پرورش دام و طیور است و به دلیل پروتئین، چربی و نشاسته ای که دارد نقش مهمی در خوراک دام دارد . با صنعتی شدن پرورش دام ، دانه های پروتئینی از جمله سویا و ذرت اهمیت بیشتری پیدا کردند و نقش مهمی در اقتصاد کشورهای تولید کننده ایفا می کنند .

قیمت ذرت برزیل زودبارشو بندر امام خمینی با توجه به ارسال سریع و بدون فوت وقت برای مشتری نسبت به دیر بارشو گران تر است ولی در دیر بارشو به دلیل زمان بر بودن بارگیری و ارسال که حداقل 3 الی 4 هفته می باشد قیمت پایین تری دارد .

حمل و نقل کالا از بنادر برای مشتری به دو شکل انجام می شود :

  • دیربارشو
  • زودبارشو

اغلب مشتریان تمایل دارند سفارش بار خود را به شکل زودبار ثبت کنند تا محصول را به موقع دریافت کنند . در صورتی که مشتری تعجیلی برای دریافت سفارش خود نداشته باشد می تواند محصول را به صورت دیربارشو دریافت کند که مقرون به صرفه نیز خواهد بود .

متقاضیان محترمی که تمایل به خرید ذرت برزیل از بندر امام را دارند برای اطلاع دقیق از قیمت ذرت برزیل زودبارشو بندر امام خمینی می توانند با مراجعه به صفحه تماس با ما ، با کارشناسان فروش در تماس باشند و راهنمایی لازم را قبل از خرید کسب نمایند .