قیمت ذرت برزیل

قیمت ذرت برزیل درجه دو بندر امام

ذرت یکی از مهمترین اقلام وارداتی به کشور است و نرخ ثابتی ندارد ،قیمت ذرت برزیل درجه دو بندر امام در بازرگانی کهن قابل استعلام برای مشتریان است .

بیشترین نوع واردات ذرت به کشور از نوع دامی است که بخش زیادی از آن برای تامین خوراک دام و طیور استفاده می شود .

معیارهای تعیین قیمت ذرت شامل :

نوع ذرت

کیفیت

فراوانی محصول

هزینه حمل و نقل

نرخ روز دلار

کلیه کالاهای وارداتی به کشور ، وابستگی مستقیم به قیمت دلار دارند ، به همین دلیل قیمت ثابتی ندارند ، برای اطلاع از قیمت ذرت یا سایر خوراک های وارداتی می بایست به مراکز معتبر رجوع کرد ، شرکت بازرگانی کهن اطلاعات کاملی از قبیل قیمت ، نحوه ثبت سفارش و … را در اختیار مشتریان عزیز قرار می دهد .

ذرت از نظر کیفیت دو نوع دارد :

ذرت درجه یک

ذرت درجه دو

ذرت درجه دو در مقایسه با درجه یک ،کاهش قیمت قابل توجهی دارد و از کیفیت لازم برخوردار نیست ولی ارزش غذایی در آن ها یکسان است و تغییر چندانی ندارند .  یکی از مهمترین فاکتورهای کیفیت ذرت زردی دانه و سالم بودن آنهاست .

میزان واردات ذرت به کشور سهم زیادی را به خود اختصاص داده است و جزو کالاهای اساسی بشمار می رود  .خرید ذرت از کشورهای مختلفی انجام می شود و از حداکثر ظرفیت بنادر شمالی و جنوبی برای پهلوگیری کشتی ها و تخلیه بار استفاده می شود .

واردات ذرت درجه دو از برزیل، در بنادر جنوبی انجام می شود که اغلب هم در بندر امام تخلیه می شوند . مشتریان محترمی که تمایل به تهیه ذرت برزیل دارند می توانند برای کسب اطلاعات کاملتر به صفحه تماس با ما مراجعه نموده و با بازرگانی کهن تماس حاصل نمایند ، کارشناسان فروش آماده پاسخگویی به سوالات مشتریان عزیز در ساعات اداری هستند