قیمت ذرت برزیل دامی بندر

قیمت ذرت برزیل دامی بندر

بیشترین نوع ذرت مصرفی در کشور از نوع دامی است ،ذرت برزیل تنها بخشی از واردات و تامین نیاز است و درجه کیفیت بر روی قیمت ذرت برزیل دامی بندر موثر است.

تولید ذرت به صورت انبوه برای آن دسته از کشورهایی که شرایط آب و هوا و خاک مناسبی دارند از نظر اقتصادی بسیار مهم و حائز اهمیت است . کشورهایی که توانایی تولید انبوه ذرت دارند علاوه بر نیاز خود به سایر کشورهای درخواست کننده نیز صادر می کنند .

کشورهای زیادی صادرات ذرت به ایران را انجام میدهند که عبارت است از :

برزیل

آرژانتین

روسیه

رومانی

صبرستان

اکراین

واردات ذرت برزیل دامی اغلب در بندر امام انجام می شود .بندر امام با توجه به برخورداری از امکانات کامل دریایی و خشکی، وسعت زیاد و تعداد اسکله های بیشتر فعالترین و مهمترین بندر تجاری کشور محسوب می شود .

تعیین قیمت ذرت برزیل دامی براساس فاکتورهای زیادی انجام می شود که مهمترین موارد عبارت است از :

فراوان محصول

درجه بندی کیفی ذرت

قیمت دلار

نوع حمل و نقل

قیمت ذرت های وارداتی در درجه اول توسط کشور صادر تعیین می شود و پس از بررسی سایر فاکتورها ازجمله نحوه حمل و نقل و قیمت دلار توسط اصناف مربوطه بررسی و ابلاغ می شود .

واردات ذرت از برزیل و سایر کشورها بیشتر از نوع دامی و برای تامین خوراک دام و طیور و همچنین برای مصارف کارخانه ها جهت تولید فراورده ها مورد استفاده قرار می گیرد .

مشتریان گرامی جهت ثبت سفارش ذرت برزیل دامی به صورت کلی یا جزئی می توانند با مراجعه به صفحه تماس با ما، با کارشناسان فروش تماس حاصل نمایند و یا از طریق مراجعه حضوری اقدام به خرید یو ثبت سفارش نمایند .

کارشناسان مجرب در واحد فروش شرکت کهن ترید ، آماده پاسخگویی به سوالات مشتریان هستند.