فروش عمده ذرت برزیل درجه دو بندر

مراکز فروش عمده ذرت برزیل درجه دو بندر در کشور :

هم اکنون بسیاری از مراکز فروش عمده ذرت در بنادر کشور در حال فعالیت هستند که از کشورهای مختلف از جمله برزیل محصولات دامی را وارد نموده و به مشتریان عرضه می دارند . به دلیل انواع مختلف فراورده های دامی مثل ذرت که مهمترین سهم واردات در بازار را دارد و بدلیل ارزش غذایی بسیار بالای آن در بسیاری از مراکز فروش یافت می شود که بصورت عمده و جزئی در دسترس مشتریان قرار می گیرد .

ذرت برزیل درجه دو در مواقع نبودن نوع مرغوب آن ،گزینه بسیار مناسبی نسبت به سایر محصولات و هم از نظر مقرون به صرفه بودن می باشد که طرفداران خوبی هم در بازار ایران کسب کرده است

بررسی کیفی ذرت دامی :

  • درجه یک
  • درجه دو

در مقایسه با ذرت درجه یک و دو می توان گفت بدلیل شرایط نامناسب کشت و جمع آوری،  ذرت درجه پایین تری بدست می آید که با کاهش ارزش اقتصادی روبه روست و به دلیل وجود دانه های شکسته شده و مواد خارجی دیگر که در میان آن ها وجود دارد ارزش غذایی کمتری نسبت به دانه کامل آن دارد که البته اختلاف چندانی ندارد . در تکمیل این مقایسه می توان اضافه کرد که در ذرت درجه دو نباید بیشتر از پنج درصد مواد خارجی وجود داشته باشد در غیر این صورت وجود آلودگی و سایر آسیب های دانه بیشتر شده و ارزش خود را از بین برده و آ نها را فاسد میکند .

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند از طریق پل ارتباطی تلگرام و یا به صفحات مختلف سایت مراجعه فرمایند .

بنتونیت خوراک دام

عنوان مطلب

آیا با کاربردهای بنتونیت در خوراک دام و طیور آشنا هستید؟ این محصول کاربردی را از چه مراکزی می توان با قیمت مناسب خرید نمود؟