قیمت ذرت برزیل دامی بندر امام

قیمت ذرت برزیل دامی بندر امام با توجه به قیمت روز دلار و کیفیت آن متغیر است، جهت استعلام قیمت بروز می توانید به شرکت بازرگانی کهن مراجعه نمایید .

واردات ذرت اغلب از نوع دامی و برای تامین خوراک دام و طیور می باشد، با مکانیزه شدن دامداری ها و مرغداری ها شیوه خوراک دهی دام و طیور از روش سنتی به روش مکانیزه تغییر یافته است و با توجه به حجم بالای تکثیر دام وانواع طیور گوشتی از دان های آماده و غنی شده از پروتئین و سایر املاح و مواد معدنی برای تامین خوراک استفاده می شود .

کشورهای وارد کننده ذرت به ایران شامل:

برزیل

آرژانتین

روسیه

رومانی

صبرستان

اکراین

و …

پروتئین یکی از موثرترین مواد ضروری برای رشد است که در جیره غذایی دام و طیور جایگاه مهم و اساسی دارد . یکی از مهمترین دغدغه های دامداران و مرغداران ، تامین خوراک مورد نیاز و مرغوب با قیمت مناسب است . شرکت بازرگانی کهن با فراهم نمودن شرایط مناسب خرید برای مصرف کنندگان و مشتریان عزیز در تلاش است تا رضایت آنان را جلب نماید.

علاوه بر ذرت برزیل دامی در شرکت بازرگانی کهن  محصولات دیگری نیز به فروش می رسد از جمله خوراک های تکمیلی مثل کنسانتره، اسید های آمینه ، تفاله های خرما ، زیتون و …. .

مشتریان می توانند برای دریافت اطلاعات تکمیلی به صفحه تماس با ما، مراجعه نموده و اطلاعات لازم را از کارشناسان فروش کسب نمایند و اطلاعات سایت در بخش خوراک های تکمیلی را نیز با دقت مطالعه نمایند . همچنین برای آشنایی با کلیه محصولات مربوط به خوراک انواع دام (گاو ، گوسفند ، اسب و ..) وانواع طیور(کبک ، شترمرغ ، مرغ، بلدرچین و …) می توانند عضو کانال تلگرام شرکت بازرگانی کهن شده و از اطلاعات بروز این حوزه نیز برخوردار شوند . کارشناسان فروش آماده پاسخگویی به سوالات مشتریان گرامی در ساعات اداری هستند.