قیمت ذرت برزیل بندر امام

قیمت ذرت برزیل بندر امام

ذرت یکی از دانه های پرمصرف در دامداری های صنعتی است و از کشورهای مختلفی از جمله برزیل وارد می شود. قیمت ذرت برزیل بندر امام با توجه به نرخ دلار متغیر است.

ذرت یکی از محبوب ترین خوراک ها برای دام و طیور است و جزو وعده های اصلی محسوب می شود . امروزه با افزایش مصرف محصولات گوشتی و لبنی ، تکثیر دام و طیور به صورت مکانیزه انجام میشود و در نتیجه با روش سنتی امکان تامین خوراک دام و طیور مقدور نمی باشد .

از این رو برای تامین خوراک می بایست از دان های آماده استفاده نمود که غنی شده شده از املاح ضروری هستند . در میان انواع خوراک های موجود در بازار ، ذرت و سویا مهمترین و غنی ترین خوراک برای دام و انواع طیور است که البته لازم به ذکر است ذرت برای مصرف دام، از نوعی دامی و سویا معمولا به شکل کنجاله مورد استفاده قرار می گیرد .

تامین ذرت مخصوصا از نوع دامی در کشور ،از طریق واردات کشورهای دیگر انجام می شود.

واردات ذرت از این کشورها شامل :

برزیل

آرژانتین

روسیه

اکراین

صبرستان

واردات ذرت و سایر کالاهای دیگر با توجه به اینکه از طریق کشتی انجام می شود در بنادر جنوبی و اغلب در بندر امام پهلوگیری و تخلیه می شود که پس از کنترل محصول به مقصد مشتری توزیع می شود. تعیین قیمت ذرت برزیل به عوامل زیادی وابسته است که تاثیرگذارترین آنها قیمت دلار و ارز می باشد و علاوه بر آن کیفیت محصول نیز نقش مهمی دارد .

حمل و نقل کالا برای مشتری به دو صورت انجام می شود :

زودبار

دیربار

حمل کالا به روش زودبار یا دیر بار نیز یکی از عوامل تعیین قیمت برای محصول برای مشتری است .

مشتریان محترم هم اکنون می توانند محصول مورد نیاز خود را به صورت کلی یا جزئی با قیمت بسیار مناسب تهیه نمایند ، لذا جهت کسب اطلاعات کاملتر از قیمت و روشهای حمل بار می توانید به صفحه تماس با ما ،مراجعه نموده و مشاوره لازم را از کارشناسان فروش شرکت کهن ترید  دریافت نمایید