قیمت ذرت برزیل بندر امام خمینی

قیمت ذرت برزیل بندر امام خمینی

برزیل مهمترین کشور صادر کننده ذرت به ایران در آمریکای جنوبی است و از مرغوبیت خوبی هم برخوردار می باشد. قیمت ذرت برزیل بندر امام خمینی را می توانید از شرکت کهن ترید استعلام نمایید .

ذرت برزیل به دلیل بالابودن کیفیتش موجب شده تا بازار خوبی در ایران بدست آورد . بیشترین سهم واردات کالاهای اساسی به کشور مخصوصا بنادر جنوبی، انواع خوراک های دام به خود اختصاص داده اند که ذرت بیشترین حجم را دارد . با مکانیزه شدن دامداری ها و مرغداری ها مصرف ذرت و سویا و سایر کنجاله های آن نیز افزایش یافته و با توجه به عدم تامین این محصولات در داخل کشور ناگزیر به واردات آنها هستیم .

قیمت ذرت برزیل بندر امام خمینی به عوامل زیادی بستگی دارد که مهمترین آن قیمت دلار و کیفیت محصول است که نقش مهمی در تعیین قیمت دارند  .

شرکت نیک نام کهن ترید با سابه درخشان در واردات و صادرات خوراک دام توانسته است با استفاده حداکثری از منابع موجود مثل هسته خرما و زیتون، کنجاله مناسب خوراک دام را تهیه نماید تا تامین خوراک دام و طیور صرفا به واردات از سایر کشور ها ختم نشود و همچنین برای رفاه مشتریان شرایط مناسبی را برای خرید ذرت فراهم نماید .

مشتریان محترم می توانند جهت کسب اطلاعات دقیق تر از قیمت ذرت برزیل بندر امام خمینی با مراجعه به صفحه تماس با ما، با کارشناسان فروش تماس حاصل نمایند .