قیمت خرید ذرت روس فوری بار بندر انزلی

قیمت خرید ذرت روس فوری بار بندر انزلی

ذرت روسیه در بازار ایران به دلیل نزدیکی،مخاطبین زیادی دارد و از مرغوبیت خوبی هم برخوردار است .قیمت خرید ذرت روس فوری بار بندر انزلی نسبت به دیربار آن کمی گران تر است .

روسیه یکی از کشورهای تولید کننده ذرت انبوه در آسیای شمالی است که ایران برای تامین نیاز ذرت مخصوصا از نوع دامی از بنادر شمالی برای واردات استفاده می کند . کشور روسیه از طریق دریای خزر و بنادر شمالی صادرات ذرت به ایران را انجام میدهد .

بندر زیبای انزلی در استان گیلان  از سال 1300 شروع به فعالیت داشته وجزو بنادر فعال در واردات و صادرات به کشورهای همسایه شمالی است .بندر انزلی با توجه به امکاناتی نظیر پل متحرک ،خطوط هواپیمایی و تاسیسات خوب دریایی از اهمین ویژه ای برخوردار است .اسکله بندر انزلی پرکاربردترین از نظر میزان باری که تخلیه و بارگیری می شود ،به شمار می رود و به عبارتی سومین بندر کشور است .

قیمت خرید ذرت روس فوری بار بندرانزلی با توجه به نوع حمل و نقل آن گران تر از دیربارشو است و در مدت زمان بسیار کمی به دست مشتری خواهد رسید. ذرت روس بندر انزلی برای مشتریانی که مقصد آنها نسبت به سایر استانهای متقاضی نزدیکتر است مورد استقبال بیشتری قرار گرفته است .

شرکت بازرگانی کهن ترید فعال در زمینه خوراک دام و طیور، واردات ذرت را از تمام بنادر کشور انجام می دهد. مشتریان محترم میتوانند جهت مشاوره اطلاع از قیمت خرید ذرت روس فوری بار بندر انزلی با کارشناسان فروش در تماس باشند .