قیمت خرید ذرت روس درجه یک بندر انزلی

قیمت خرید ذرت روس درجه یک  بندر انزلی

ذرت روس در انواع درجه یک و دو در بنادر شمالی کشور ازجمله بندر انزلی وارد می شود. قیمت خرید ذرت روس درجه یک نسبت به درجه دو گرانتر است.

روسیه در آسیای شمالی مهمترین کشور صادر کننده ذرت به ایران است .روسیه با توجه به برخورداری از منابع خوب کشاورزی و آب و هوای مساعد برای کاشت ذرت،  این محصول را به تولید انبوه رسانده و به سایر کشورها ازجمله ایران صادر می کند .

ذرت روس درجه یک و درجه دو سالانه به میزان زیادی در بندر انزلی و همچنین سایر بنادر شمالی عرضه می شود . بندر انزلی در استان گیلان سالیانه بیش از یک میلیون تن ظرفیت نگهداری غلات دارد و از سال 1300 تا کنون در حال فعالیت است و جزو قدیمی ترین بنادر شمالی محسوب می شود .

بسیاری از شرکت های بازرگانی خرید و فروش ذرت روس را بیش از کشورهای دیگر ترجیح می دهند. نزدیکی بندرهای شمالی به تهران و وجود امکانات فرودگاهی و دریایی موجب رونق تجارت در این بنادر شده است . کلیه کالاها چه وارداتی و چه داخلی از نظر درجه کیفی قیمت های متفاوتی دارند . بسیاری از مصرف کنندگان تمایل به خرید ذرت روس درجه یک یا سایر کشورهای دیگر هستند و کیفیت محصول با قیمت مناسب برایشان بسیار حائز اهمیت است .

شرکت بازرگانی کهن ترید با سابقه درخشان در حوزه صادرات و واردات خوراک دام، برای مشتریان محترم شرایط مساعدی را جهت تهیه ذرت و سایر خوراک ها فراهم نموده است تا محصول را باقیمت مناسب ، کیفیت عالی و در سریع ترین زمان ممکن (با توجه به سفارش مشتری) به مقصد ارسال شود .

مشتریان می توانند جهت اطلاع از قیمت خرید ذرت با کارشناسان مجرب در واحد فروش شرکت کهن ترید تماس حاصل نمایند و مشاوره لازم را دریافت نمایند . جهت برقراری ارتباط با کارشناسان فروش به صفحه تماس با ما مراجعه فرمایید .