قیمت خرید ذرت برزیل فوری بار بندر امام خمینی

قیمت خرید ذرت برزیل فوری بار بندر امام خمینی

با افزایش مصرف ذرت و عدم تامین ذرت داخلی ، واردات آن از کشورهای مختلف به تدریج افزایش یافته است. یکی از مهمترین مسائل مشتریان، تهیه ذرت برزیل فوری بار با قیمت مناسب است .

برزیل یکی از چند کشور مهم دنیا در تولید ذرت انبوه است که واردات به ایران در طول سال با حجم زیادی انجام می شود . ذرت برزیل در بنادر جنوبی وارد می شود و پس از بارگیری به کلیه استانها توزیع می شود . بندر امام خمینی در میان تمام بنادر کشور،  بزرگترین و فعالترین بندر شناخته شده است و همچنین سهم بسیار زیادی از واردات ذرت و سایر خوراک های دام به کشور در  این بندر وارد می شود .

بسیاری از مشتریانی که تمایل به تهیه ذرت برزیل فوری بار دارند، با کیفیت بودن و ارزان بودن قیمت خرید برایشان بسیار حائز اهمیت است .قیمت خرید کالاهای وارداتی وابستگی مستقیم به نرخ دلار و ارز دارد .

 عوامل مهم دیگری نیز در تعیین قیمت ذرت وارداتی موثر است :

کیفیت ذرت

نحوه حمل و نقل کالا برای مشتری

به طور کلی حمل و نقل کالا برای مشتری به دو شکل انجام می شود :

فوری بار

دیر بار

در حمل فوری بار به دلیل ارسال سریع و به موقع محصول بدون معطلی و فوت وقت ، هزینه بیشتری نسبت به دیر بار دارد که بسیاری از مشتریان تمایل دارند تا از روش فوری بار استفاده کنند .البته در صورتی که مصرف کنندگان ضرورتی برای دریافت سریع نداشته باشند می توانند از دیربار استفاده کنند و هزینه کمتری برای خرید پرداخت کنند .

مشتریان گرامی برای دریافت اطلاعات دقیق و کامل از قیمت خرید ذرت برزیل فوری بار بندر امام خمینی می توانند در کلیه ساعات اداری با کارشناسان فروش در تماس باشند و از مشاوره قبل از خرید برخوردار شوند . همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر از سایر خوراک های تکمیلی می توانند در لینک کانال تلگرام شرکت کهن ترید عضو شوند .