ذرت برزیلی بدون آردینگی

قیمت خرید ذرت برزیل درجه دو بندر امام

خرید ذرت برزیل درجه دو بندر امام در قیمت چه تفاوتی با ذرت برزیل درجه یک دارد؟ آیا تفاوت کیفیت این دو زیاد است؟ ذرت برزیل درجه دو چه مصارفی دارد؟

تفاوت قیمت خرید ذرت برزیل

ذرت برزیل به خودی خود در درجه بندی کیفیت در رتبه اول قرار دارد. همین مسئله تاییدی برای کیفیت قابل قبول ذرت برزیل درجه دو می باشد.

تفاوتی که در قیمت این دو درجه بندی از ذرت برزیل وجود دارد نیز بی شک معلول همین تفاوت در کیفیت می باشد.

ذرت برزیل به طور کلی با وجود کیفیت بالا، قیمت مناسبی نیز دارد که سبب شده بهترین تناسب قیمت را در بین ذرت های خارجی داشته باشد.

اگر شما بدنبال قیمت روزانه و یا قیمت حدودی این محصول هستید، پیشنهاد ما به شما عضویت در کانال تلگرامی بازرگانی کهن می باشد.

مواردی که باید در خرید ذرت بدانیم

خرید ذرت در دو نوع ذرت دانه و سیلاژ ذرت به مصرف دام می رسد.

ذرت های خارجی همگی از نوع دانه ای هستند که در این میان ذرت برزیل از کیفیت بالاتری برخوردار است.

برای خرید ذرت به موارد زیر توجه نمایید:

  1. نوع ذرت
  2. قیمت خرید ذرت
  3. بندر بارگیری ذرت( این موضوع برای هزینه های حمل و نقل بسیار مهم است، عموما می بایست برای کاهش این هزینه ها از بندر نزدیک به محل تخلیه بار خرید نمایید)
  4. خرید از شرکت معتبر( متاسفانه در هر حوزه ای تعداد معدودی افراد سود جو حضور دارند که معاملات آن حوزه را با مشکل روبرو کرده و سبب ایجاد بی اعتمادی می شوند. برای عدم برخورد با چنین افرادی می بایست با استعلام گرفتن از مشتریان و بررسی سوابق شرکت خرید را انجام داد.)

شرکت بازرگانی کهن مفتخر است که با سال ها سابقه درخشان در این عرصه فعالیت نموده و در خرید آسان، مطمئن و خوب متقاضیان این حوزه نقش خود را به خوبی ایفا نموده است.

جهت تهیه انواع ذرت و سویا داخلی و خارجی می توانید با ما در تماس باشید.