قیمت خرید بهترین خرده ذرت امسال چقدر است

خرید خرده ذرت ارزانتر از ذرت کامل است .برای اطلاع از اینکه قیمت خرید بهترین خرده ذرت امسال چقدر است با کارشناسان فروش کهن تماس حاصل نمایید

خرده ذرت همان ذرت های شکسته است که با قیمت ارزانتر از ذرت کامل به فروش می رسد. بسیاری از دامداران و مرغداران از این نوع محصول برای تامین خوراک دام و طیور خود استفاده می کنند ، ذرت شکسته از نظر ارزش غذایی با ذرت کامل برابر است و فقط در ظاهر باهم متفاوت است . هنگام برداشت یا بسته بندی ، ذرت ها شکسته و خرد می شوند و با قیمت پایین تری در بازار عرضه می شود .

ذرت یکی از خوراک های با ارزش و مهم برای دام و طیور است و با داشتن چربی ،نشاسته و پروتئین موجود در آن می تواند انرژی را تامین و درمیزان رشد حیوان موثر باشد . مصرف ذرت حتی در میزان زردی تخم طیور و گوشت بسیار موثر است و خوراک مناسبی هم برای دام های شیرده می باشد .

با افزایش دامداری ها و مرغداری های بزرگ صنعتی ، تامین خوراک هم به جای روش غیر ممکن سنتی به صورت مکانیزه انجام می شود.

خوراک های صنعتی مخصوص دام و طیور شامل :

انواع ذرت دامی کامل یا شکسته

سویا و انواع کنجاله های آن

کنجاله زیتون

کنجاله خرما

کنجاله کلزا

کنجاله پروتئینی

کنسانتره

و ….

دامداران و مرغداران اغلب از ذرت در جیره اصلی غذای دام و طیور استفاده می کنند و می توان گفت ذرت یکی از وعده های غیر قابل حذف از جیره غذایی است .

میزان خرید دامداران و مرغداران از خوراک های دامی به میزان مصرف سالانه شان بستگی دارد. با توجه به اینکه ذرت جزو دانه های اساسی ولی گران است ،بسیاری از مصرف کنندگان برای کاهش هزینه های خود از این نوع ذرت استفاده می کنند .

مشتریان محترم می توانند برای اطلاع از قیمت خرده ذرت امسال، به صفحه تماس با ما، مراجعه نموده و اطلاعات لازم را از کارشناسان مجرب فروش شرکت بازرگانی کهن دریافت نمایند.