قیمت جهانی ذرت برزیل فوری بار بندر

قیمت جهانی ذرت برزیل فوری بار بندر

قیمت جهانی ذرت برزیل فوری بار بندر و سایر نقاط یکسان است و فقط در هزینه حمل و نقل متفاوت می شود. قیمت جهانی ذرت برزیل  توسط همان کشور تعیین و اعلام می شود.

ذرت برزیل از طریق آبهای آزاد و در بنادر جنوبی وارد می شود و پس از بارگیری آماده ارسال به سراسر نقاط کشور می باشد . بسیاری از مشتریان تمایل دارند تا محصول را در سریع ترین زمان ممکن دریافت نمایند از این رو سفارش خود را به صورت فوری بار ثبت کرده و پس از بارگیری بدون فوت وقت و حداکثر در 3 الی 4 روز می توانند سفارش خود را دریافت کنند.

قیمت جهانی ذرت برزیل فوری بار بندر و همچنین در سایر بنادر دیگر یکسان است ولی در نوع انتخاب حمل و نقل متفاوت می شود .

به طور کلی ارسال سفارش برای مشتری  به دو شکل انجام می شود :

  • فوری بار
  • دیر بار

در حمل و نقل به شکل دیر بار به دلیل مدت زمان بیشتری که برای بارگیری و ارسال صرف می شود زمان بیشتری تقریبا (دو الی سه هفته ) طول می کشد تا سفارش به دست مشتری برسد و هزینه آن نسبت به زودبار ارزان تر است . در حمل بار به صورت فوری بار با توجه به ارسال سریع برای مشتری هزینه تمام شده گران تر است .

مشتریان محترمی که قصد خرید ذرت برزیل را دارند برای دریافت اطلاعات تکمیلی از  قیمت جهانی ذرت برزیل فوری بار بندر می توانند با کارشناسان فروش تماس بفرمایند . شرکت کهن ترید آماده پاسخگویی و ارائه مشاوره به مشتریان عزیز در ساعات اداری می باشد .