قیمت جهانی ذرت برزیل زود بارشو بندر امام

قیمت جهانی ذرت برزیل زود بارشو بندر امام

واردات ذرت برزیل در بازار ایران غالبا از نوع دامی و در هر سال رو به افزایش است .ذرت برزیل زودبارشو به دلیل ارسال سریع و به موقع، مخاطبان زیادی را به خود جلب کرده است .

کشورهای وارد کننده ذرت به ایران عبارت است از :

برزیل

روسیه

صبرستان

رومانی

اکراین

برزیل در آمریکای جنوبی از طریق راههای آبی ذرت را به بنادر جنوبی ارسال می نماید و از آنجا به سایر استانها توزیع می شود . بندر امام یکی از فعال ترین و بزرگترین بنادر کشور است که سالانه  بالغ بر 35 تن ورود و خروج کالا در آن انجام می شود .

 حمل و نقل کالا برای مشتریان به دو طریق انجام می شود :

زودبارشو

دیربارشو

در صورتی که مشتریان سفارش خود را به صورت زودبارشو ثبت نمایند معمولا در فاصله زمانی کوتاه به مدت 3 الی 4 روز به دست مشتری ارسال می شود و هزینه آن نسبت به دیربارشو بیشتر است .

در حمل و نقل به روش دیرباشو زمان طولانی تری صرف بارگیری و ارسال می شود که معمولا بین 1 الی 2 هفته به طول می انجامد و هزینه آن کمتر است .مصرف کنندگان ذرت در صورتی که ضرورتی برای دریافت سریع نداشته باشند می توانند برای مدیریت هزینه های خود از روش حمل بار دیربارشو استفاده نمایند .

قیمت جهانی ذرت برزیل زود بارشو بندر امام در کلیه کشورها یکسان است ولی در حمل و نقل متفاوت می باشد . قیمت روز دلار یکی از عوامل تعیین کننده نرخ ذرت است .

مشتریان محترم که قصد تهیه ذرت دامی برزیل را دارند می توانند با مراجعه به صفحه تماس با ما، با کارشناسان فروش در ساعات اداری تماس حاصل نموده و اطلاعات لازم را جهت تکمیل سفارش خود دریافت نمایند .

همچنین مشتریان عزیز در صورت تمایل به دریافت اخبار بروز در حوزه خوراک دام از جمله خوراک های تکمیلی می توانند در کانال تلگرام عضو شوند .