قیمت جهانی ذرت برزیل

قیمت جهانی ذرت برزیل زودبار شو بندر امام خمینی

قیمت ذرت برزیل همواره با نوسات دلار و بروز نرخ گذاری می شود.کشور صادر کننده ، قیمت محصول خود را با توجه به اینکه میزان تولیدش افزایش یا کاهش یافته باشد بررسی و نرخ جهانی را اعلام میکند .

نحوه خرید ذرت از بنادر کشور به دو شکل زود بار شو و مدلل تهیه می شود.

منظور از ذرت زود بار شو  و مدلل چیست و چه تفاوتی دارد ؟

منظور از زودبارشو و مدلل نحوه بارگیری است  و تفاوت آن در مدت زمان بارگیری محصول می باشد که به در خواست مشتری در کمترین زمان ممکن بارگیری می شود ولی درمدلل مدت زمان بارگیری بیشتر است و با تاخیر به دست مشتری می رسد و هزینه آن کمتر است .

قیمت جهانی ذرت برزیل زود بار شو بندر امام خمینی با توجه به اینکه زمان کمتری برای بارگیری اختصاص میابد و در کمترین زمان ممکن به دست مشتری می رسد نسبت به مدلـل افزایش قیـمت بیشتری دارد . برا ی اطلاع از نرخ قیمت جهانی ذرت بـرزیـل زودبار شو بنـدر امـام خمـیـنی  و همچنین اخبار نرخ  سایر محصولات دامی داخلی  و خارجی  کـشور می توانـید به کـانال تـلـگرامی شرکت کهن تجارت بپیوندید و یا با کارشـناســان فروش تماس حاصل نموده  و اطلاعات لازم را  کسب کنید.

کـلـیه نرخ محصولات دامی اعم از داخلـی و خارجـی و با در نـظر گرفتن شرایط کـیفی،مدلـل یا غیر مدلـل بـاید از مـراکز معـتبر و به روز و    لحـظه ای استعلام شود که شرکت کهـن تـجـارت جـهـت رفاه مشتریان و سهولـت در دسترسی به اخـبـار اطـلاعـات لازم را از طـریـق کانال تلگرامی@kohantrade1 در اختیار مـشـتریان مـحترم قـرار داده است.