ذرت برزیل

قیمت جهانی ذرت برزیل دامی

قیمت جهانی ذرت برزیل دامی

قیمت جهانی ذرت برزیل دامی و سایر کالاهای وارداتی از سوی کشور صادرکننده تعیین میشود و یکی از مهمترین عوامل تاثیرگذار ، نرخ دلار است .

برزیل در آمریکای جنوبی یکی از چند کشور تولید کننده انبوه ذرت و سویا ست و صادرات این محصولات به سایر کشورهای درخواست کننده ازجمله ایران انجام می شود . ذرت در صنایع غذایی امروز کاربردهای زیادی دارد. اهمیت کاشت و مصرف این دانه روز به روز بیشتر شده و تولید در کشورهایی که شرایط مساعد ی برای تولید این دانه را دارند رو به افزایش است . با شناخته شدن اهمیت و کاربردهای متعدد این دانه مهم، رشد اقتصادی و تجاری را برای کشورها فراهم نموده است .

هم اکنون در سراسر دامداری ها و مرغداری های صنعتی جهان ، مصرف ذرت یکی از مهمترین جیره های غذایی بشمار می رود و به لحاظ برخورداری از چربی ، نشاسته ، پروتئین و سایر املاح ضروری ، این دانه یکی از بهترین خوراک ها برای دام و طیور مخصوصا برای گاوهای نژاد شیرده می باشد .

از فراورده های ذرت نیز می توان به موارد ذیل اشاره نمود :

روغن ذرت

آرد

نشاسته

پفیلا

ترتیلا

کنجاله و ….

ذرت دامی بیشترین سهم واردات به کشور را دارد و تامین خوراک دام وطیور نیز تنها بخشی از موارد مصرفی ذرت دامی است . ساختار ذرت دامی به شکل دانه ای سفت است که رطوبت کمتر و نشاسته بیشتری دارد و این مهمترین وجه تمایز با ذرت غیر دامی است .

قیمت جهانی ذرت در سراسر دنیا غالبا یکسان است و در تعیین قیمت آن عوامل مختلفی سهیم هستند .

مهمترین عوامل موثر در قیمت جهانی ذرت عبارت است از :

درجه کیفیت ذرت

فراوانی محصول در آن سال

قیمت دلار

مشتریان گرامی  جهت اطلاع از نحوه خرید ذرت برزیل دامی و قیمت این محصول می توانند در ساعات اداری با کارشناسان واحد فروش شرکت کهن ترید  تماس حاصل نمایند ، برای این منظور لطفا  به صفحه تماس با ما مراجعه فرمایید .