قیمت انواع سویا پلت و پرک

قیمت انواع سویا پلت و پرک

قیمت انواع سویا پلت و پرک در بازار به کیفیت و نرخ دلار در طول سال بستگی دارد. برای اطلاع از قیمت می توانید به شرکت بازرگانی کهن ترید مراجعه نمایید.

کنجاله های سویا همان تفاله های بدست آمده از فرایند روغن گیری است و نوع آن به دستگاه روغن گیری بستگی دارد .

انواع کنجاله های سویا عبارت است از :

پلت (صفحه ای )

پرک (پودری)

لوله ای (فشنگی)

سویا پلت و پرک در میان کنجاله های یاد شده بهترین نوع برای خوراک انواع طیور گوشتی و حتی برای آبزیان است .این نوع سویا به دلیل سهولت در بلعیدن و هضم بسیار مورد استقبال مصرف کنندگان قرار گرفته است . تامین سویا و انواع کنجاله ها از طریق واردات و تولید داخلی انجام می شود .

واردات سویا و انواع کنجاله ها از سایر کشورهای دیگر عبارت است از :

هند

برزیل

آرژانتین

کاشت و تولید سویا در داخل کشور نیز در استانهای جنوبی در حال افزایش است و هم اکنون در انبارهای مازندران،اصفهان  و کرمانشاه قابل سفارش و توزیع برای مشتری است . مناسب ترین شرایط برای تولید سویا مناطق گرمسیری است . سویا دانه گرم و خشک است و تولید آن نیاز به آب زیادی ندارد و با اقلیم ایران نیز بسیار سازگار است .

سویا و انواع کنجاله های آن از لحاظ پروتئین بسیار غنی است و بهترین منبع پروتئین گیاهی در میان دانه های روغنی است . سویا غالبا به صورت کنجاله برای دام و طیور مورد استفاده قرار می گیرد که بسیار خوش خوراک و مهمترین جیره غذایی برای دام و طیور است .

مشتریان محترم می توانند برای تهیه سویا پلت و پرک با کارشناسان فروش تماس حاصل نمایند. جهت برقراری ارتباط لطفا به صفحه تماس با ما مراجعه فرمایید و سوالات خود را در این زمینه با کارشناسان فروش در میان بگذارید