قیمت امروز کنجاله سویا آرژانتین پرک

قیمت کنجاله سویا آرژانتین پرک امروز با سایر روزها چه تفاوتی کرده است؟ آیا نوع پرک و پلیت کنجاله سویا در قیمت نیز متفاوت هستند؟

تفاوت امروز قیمت کنجاله سویا آرژانتین

کنجاله سویا این روزها نوسان قیمت افزایشی را تجربه می کند که علت آن نه تغییر قیمت بازارهای جهانی و نه تغییرات ارز است، بلکه افزایش تقاضا به این نوسان قیمت دامن زده است.

انواع کنجاله سویا

کنجاله سویا به دو شکل پرک و پلیت تولید می شود که تفاوت های ظاهری اعم از شکل و فشردگی بیشتر پلیت سبب شده تا به دلیل حجم کمتر و در نتیجه آن هزینه حمل و نقل کمتر از تقاضای بالاتری نسبت به نوع پلیت برخوردار باشد.

البته این موضوع برتری پلیت برای دامداری ها بوده و بررسی در مرغداری ها و جیره طیور از تقاضای بالای پرک حکایت دارد.

ویژگی های ممتاز کنجاله سویا در خوراک دام و طیور

سویا بهترین منبع تولید پروتئین در خوراک دام و طیور می باشد. این مسئله سبب شده تا سایر تامین کننده های پروتئین نتوانند جایگاه کنجاله سویا را تسخیر کرده و تنها جایگزین درصدی از آن در جیره شوند.

در طی فرآیند تبدیل سویا به کنجاله که طی روغن گیری سویا با حرارت و یا حلال های صنعتی صورت می گیرد، مواد ضدتغذیه ای حذف شده و سویا را بیش از پیش به یک ماده مغذی در جیره تبدیل می نماید.

روش اطلاع از قیمت کنجاله سویا آرژانتین

جهت اطلاع از قیمت کنجاله سویا و سایر نهاده های خوراک دام و طیور می توانید به کانال تلگرامی بازرگانی کهن تجارت نیکنام به آدرس @kohantrade1 مراجعه نمایید و پس از انتخاب محصول مورد نیاز خود برای ثبت سفارش با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.