قیمت امروز ذرت روس درجه دو بندر نوشهر

قیمت امروز ذرت روس درجه دو بندر نوشهر

دو نوع ذرت روس در بازار ارائه می شود درجه یک و درجه دو، قیمت امروز این محصول به نرخ دلار بستگی دارد و در بندر نوشهر و سایر بنادر شمالی یکسان است.

متقاضیان واردات ذرت روس در بنادر شمالی بسیار زیاد است مخصوصا شرکت های بازرگانی در تهران به دلیل نزدیکی مسیر و سهولت رفت و آمد، البته میزان واردات ذرت از روسیه و سایر کشورهای دیگر به میزان مصرف و تقاضا بستگی دارد .

واردات ذرت و سایر محصولات از روسیه در بنادر شمالی وارد می شود و به دلیل حجم بالای تقاضا و واردات ، برای دریافت کالا از حداکثر ظرفیت پهلوگیری برای کشتی ها و ذخیره کالاها استفاده می شود .

بنادر شمالی دریافت کننده ذرت از روسیه، عبارت است از :

نوشهر

انزلی

بوشهر

فریدونکنار

قیمت محصولات وارداتی با توجه به عوامل بسیار زیادی تعیین می شود :

قیمت ارز و دلار

درجه کیفیت

فراوانی محصول و …

جهت اطلاع از قیمت دقیق و بروز محصولات وارداتی می بایست به منابع مطمئن دسترسی داشته باشید ، شرکت بازرگانی کهن ترید بروز ترین اطلاعات از جمله قیمت ذرت روس درجه دو و درجه یک و همچنین سایر خوراک های تکمیلی را در اختیار مشتریان محترم قرار می دهد .

واردات ذرت از روسیه برای ایران بسیار مقرون به صرفه تر نسبت به سایر کشورهای دیگر از بنادر جنوبی خواهد بود ، البته بیشترین متقاضی ذرت روس در استانهای شمالی کشور هستند و هزینه حمل و نقل آن از بندر برای استانهای شمالی کمتر می باشد .

مشتریان محترم می توانند از طریق مراجعه به صفحه تماس با ما ، با کارشناسان مجرب واحد فروش در تماس باشند و از مشاوره قبل از فروش برخوردار شوند ، همچنین پیشنهاد می شود جهت آشنایی با کلیه محصولات خوراک دام و طیور داخلی و خارجی به بخش مختلف سایت مراجعه نموده و از مطالب آن استفاد ه فرمایید .