قیمت امروز ذرت روس درجه دو بندر امیرآباد

قیمت امروز ذرت روس درجه دو بندر امیرآباد

دو نوع ذرت روس در بازار ایران وارد می شود که قیمت ها بر اساس کفیت متفاوت است. قیمت امروز ذرت روس درجه دو بندر امیرآباد در شرکت کهن ترید قابل استعلام است .

ذرت روسیه فقط در بنادر شمالی وارد می شود و در دو درجه کیفی در بازار توزیع می شود. قیمت ذرت روس به عوامل زیادی وابسته است، کیفیت ذرت نقش مهمی در تعیین قیمت اولیه آن دارد.

ذرت از لحاظ کیفیت به دو دسته تقسیم می شود :

ذرت درجه یک

ذر ت درجه دو

ارزش غذایی در ذرت درجه یک و درجه دو تفاوت چندانی ندارد و تقریبا یکسان است ولی تفاوت اصلی در ظاهر آنهاست که بیانگر درجه کیفیت است یکی از این معیارهای سنجش کیفیت، عدم شکستگی و زردی دانه است .

ذرت روسیه از طریق دریای خزر و به وسیله کشتی وارد بنادر شمالی می شود ، با توجه به حجم بالای واردات ذرت از کشورهای مختلف ، از حداکثر ظرفیت بنادر شمالی و جنوبی برای واردات استفاده می شود . حجم واردات ذرت از روسیه یا سایر کشورها بستگی به میزان مصرف سالانه کشور دارد ، بیشترین نوع واردات ذرت از نوع دامی بوده و این نوع ذرت به دلیل کاربردهای متفاوت آن ، میزان مصرف بالاتری نسبت به ذرت نوع غیردامی دارد .

از ذرت دامی علاوه بر تامین مصرف خوراک دام و طیور ، در تولید فراورده هایی مثل نشاسته، آرد و … نیز از آن استفاده می شود .

بنادرشمالی وارد کننده ذرت عبارت است از :

امیرآباد

انزلی

فریدونکنار

نوشهر

قیمت ذرت روس در کلیه بنادر یکسان است و برای اطلاع از قیمت امروز این محصول می بایست از به مراکز معتبر ازجمله صنف مربوط به واردات خوراک دام و طیور مراجعه نمایید. شرکت کهن ترید با سابقه مفید در واردات و صادرات این محصولات کلیه اطلاعات دقیق و به روز را در اختیار مشتریان عزیز قرار می دهد . کارشناسان فروش در کلیه ساعات اداری آماده پاسخگویی به سوالات مشتریان محترم هستند .

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت ذرت روس درجه یک و درجه دو به صفحه تماس با ما ، مراجعه نموده و با کارشناسان فروس تماس فرمایید .