قیمت امروز ذرت روس دامی بندر نوشهر

قیمت امروز ذرت روس دامی بندر نوشهر را می توانید از شرکت بازرگانی کهن مطلع شوید، قیمت ذرت روس با توجه قیمت روز دلار متغیر است

بیشترین میزان واردات ذرت از روسیه و سایر کشورها از نوع دامی است . تولید ذرت دامی در کشور با توجه به شرایط آب و هوایی گرمسیری سازگاری خوبی ندارد و نیاز به آب فراوانی هم دارد که تولید انبوه آن در ایران مقرون به صرفه نیست .

واردات ذرت روس در بنادر شمالی انجام می شود که برای مدیریت بیشتر از ظرفیت حداکثری بنادر استفاده می شود .

بنادر شمالی دریافت کننده ذرت عبارت است از :

بندر نوشهر

بندر امیرآباد

بندر انزلی

بندر فریدونکنار

بیشترین نوع واردات ذرت به کشور از نوع دامی است که برای خوراک دام و تهیه فراورده های دامی ازجمله روغن ، آرد، نشاسته مورد استفاده قرار می گیرد.

تعیین قیمت کالاهای وارداتی علاوه بر کیفیت ، به نرخ روز دلار هم بستگی دارد . قیمت اولیه محصول را کشور وارد کننده تعیین می کند، درنهایت هزینه حمل و نقل و سایر عوامل ذکر شده محاسبه و قیمت نهایی برای مصرف کننده از طریق صنف خوراک دام و طیور مشخص و به سایر شرکت های بازرگانی ابلاغ می شود . بنابراین با توجه به عدم ثبات قیمت می بایست برای اطلاع از قیمت امروز ذرت روس یا سایر خوراکها از مراکز معتبر استعلام گرفته شود .

قیمت ذرت روس در تمام بنادر یکسان است و فقط در هزینه حمل و نقل به مقصد مشتری متفاوت می باشد .

مشتریان محترم می توانند برای اطلاع از قیمت ذرت با کارشناسان فروش شرکت بازرگانی کهن تماس حاصل نمایند و مشاوره قبا از خرید را دریافت کنند همچنین برای آشنایی با سایر محصولات و قیمتهای بروز می توانند عضو کانال تلگرام بازرگانی کهن شوند .

برای برقراری ارتباط لطفا به صفحه تماس با ما ، مراجعه فرمایید.