قیمت امروز ذرت روس دامی بندر فریدونکنار

قیمت امروز ذرت روس دامی بندر فریدونکنار

در سالهای اخیر ذرت روس دامی در دسته کالاهای اساسی وارداتی جای گرفته است،بخشی از واردات این محصول در بندر فریدونکنار انجام می شود و قیمت امروز آن به دلار بستگی دارد .

در دسته بندی ذرت ها ،4 نوع ذرت کشت می شود که دو نوع آن از همه بیشتر عمومیت و کاربرد دارد و سهم تولید آن نسبت به سایر انواع آن بیشتر است .

مهمترین انواع ذرت در بازار عبارت است از :

ذرت دامی

ذرت غیر دامی

ذرت غیر دامی در مقایسه با ذرت دامی کاربرد و تنوع فراورده های آن بیشتر است . البته از ذرت دامی برای تولید فراورده هایی استفاده می شود که برای مصرف انسانی مانعی ندارد .

انواع فراورده های ذرت دامی عبارت است از :

تولید روغن ذرت

نشاسته

آرد

کنجاله برای خوراک دام

کلیه قیمت کالاهای وارداتی از جمله ذرت روس دامی کاملا به قیمت دلار وابسته است . البته معیارهای زیاد دیگری برای تعیین قیمت ذرت روس دامی وجود دارد مثل کیفیت دانه ،میزان فراوانی محصول، نوع حمل بار و … که بر روی نرخ این این محصول موثر هستند .

نوع حمل و نقل کالا به مقصد مشتری نیز به دو شکل انجام می شود :

زودبار

دیربار

ارسال کالا به شکل زودبار ، با توجه به ارسال سریع و به موقع هزینه بیشتری دارد. اطلاعات کامل و دقیق از نحوه خرید و قیمت بروز ذرت روس، از شرکت کهن ترید قابل استعلام می باشد.

بسیاری از مشتریان متقاضی خرید ذرت روس دامی بنادر شمالی ازجمله بندر فریدونکنار هستند ، برای دریافت اطلاعات جامع و کامل می توانید از طریق تماس تلفنی با کارشناسان فروش شرکت بازرگانی کهن ترید تماس حاصل نمایید و مشاوره لازم را دریافت کنید ، همچنین در صورت تمایل به آشنایی با سایر محصولات تکمیلی خوراک دام و طیور داخلی و خارجی با عضویت در کانال تلگرام شرکت می توانید در جریان اخبار بروز این حوزه قرار بگیرید .