قیمت امروز ذرت روس بندر امیرآباد

قیمت امروز ذرت روس بندر امیرآباد

واردات ذرت روس در بنادر شمالی انجام می شود و نرخ آن با توجه به کیفیت متفاوت است.قیمت امروز ذرت روس بندر امیرآباد علاوه بر کیفیت به نرخ دلار هم بستگی دارد.

دانه ذرت در مقایسه با سایر غلات فراورده های بیشتری دارد ، یکی از مهمترین کاربردهای آن تولید روغن و تامین خوراک دام و طیور است . بیشترین نوع واردات ذرت از نوع دامی است ، تولید ذرت در ایران با توجه به نیاز فراوان به آب و عدم سازگاری با آب و هوای گرم و خشک مقرون به صرفه نیست و نیاز کشور غالبا از طریق واردات مرتفع می شود .

کیفیت ذرت و قیمت دلار نقش مهمی در تعیین قیمت آن دارد و همچنین مقصد مشتری برای حمل و نقل کالا بر قیمت نهایی موثر است .

با افزایش دامداری ها و مرغداری های صنعتی و افزایش مصرف کارخانه ها برای تولید فراورده ها ، واردات از کشورهای مختلف ازجمله روسیه در سالهای اخیر رو به افزایش است .جهت مدیریت بهتر بر روی واردات و انبارها از حداکثر ظرفیت بنادر برای دریافت و تخلیه کالا استفاده می شود .

بنادر شمالی دریافت کننده ذرت روس عبارت است از :

بندر امیرآباد

بندر انزلی

بندر فریدونکنار

بندر نوشهر

مصرف کنندگان می توانند برای تامین نیاز سالانه خود ذرت مورد نیاز را به صورت کلی و یا جزئی به صورت مستقیم از شرکت بازرگانی کهن ترید با بهترین قیمت تهیه نمایند . قیمت ذرت روس با توجه به قیمت روز دلار در نوسان است و برای اطلاع دقیق از آن می بایست از مراکز معتبر استعلام گرفت که شرکت بازرگانی کهن ترید آن را برای مشتریان از طریق اطلاع رسانی در کانال تلگرام شرکت فراهم نموده است .

مشتریان محترم می توانند برای اطلاع از قیمت ذرت روس به صفحه تماس با ما، مراجعه نموده و در ساعات اداری با کارشناسان فروش تماس حاصل نمایند و سوالات خود را مطرح نمایند .