قیمت امروز ذرت برزیل

قیمت امروز ذرت برزیل

برزیل یکی از کشورهای صادرکننده ذرت به سایر کشورها از آمریکای جنوبی است . قیمت امروز ذرت برزیل به نرخ  روز دلار بستگی دارد .

ذرت در مناطق مرطوب سازگاری بیشتری دارد . برزیل ازجمله کشورهایی است که آب و هوای آن برای کاشت ذرت مناسب است . برزیل با تولید انبوه ذرت ، علاوه بر تامین نیاز خود به سایر کشورهای دیگر نیز صادر می کند .

ذرت و سویا علاوه بر استفاده انسانی ، دانه های بسیار مهمی برای تامین خوراک دام و طیور هستند و در جیره غذایی اصلی ترین وعده بشمار می رود . کاشت و تولید ذرت در مقایسه با سویا سخت تر است و آفت های بیشتری دارد و همچنین نیاز به آب فراوران دارد . ذرت شامل چربی ، نشاسته و پروتئین و سایر املاح دیگر است که نشاسته بیشتر و پروتئین کمتری دارد .

فراورده های ذرت عبارت است از :

آرد

نشاسته

روغن

کنسرو

پفیلا

ترتیلا

کنجاله و …

قیمت ذرت برزیل به عوامل متفاوتی وابسته است . مهمترین آنها شامل :

درجه کیفیت

قیمت دلار

هزینه و روش حمل و نقل

اصلی ترین عاملی که تعیین کننده قیمت یک محصول است ، کیفیت و درجه بندی آن است . ذرت درجه یک و درجه دو قیمت های متفاوتی دارند ولی از نظر ارزش غذایی تفاوتی ندارد .

علاوه بر برزیل ، کشور آرژانتین در آمریکای جنوبی نیز صادر کننده ذرت به ایران است که کلیه محصولات از این کشورها در بنادر جنوبی وارد می شود که اغلب در بندر امام تخلیه می شوند .

شرکت بازرگانی کهن ترید با هدف مشتری مداری و فراهم نمودن شرایط مناسب برای خرید مشتریان مخصوصا صاحبان مشاغل دام و طیور، تلاش نموده تا با حذف واسطه و فروش مستقیم این محصولات در مدیریت هزینه ها نقش موثری داشته باشد و همچنین با معرفی کلیه محصولات داخلی  و خارجی برای مشتری ، مشاوره لازم را قبل از خرید به مصرف کننده محترم ارائه می دهد .

مصرف کنندگان محترم برای کسب اطلاعات کاملتر از قیمت ذرت برزیل می توانند با مراجعه به صفحه تماس با ما ، با کارشناسان فروش تماس حاصل نمایند .