قیمت امروز ذرت برزیل درجه یک بندر امام

قیمت امروز ذرت برزیل درجه یک بندر امام

برای اطلاع از قیمت امروز ذرت برزیل درجه یک بندر امام می بایست به مراجع معتبر مراجعه نمود . شرکت کهن ترید برای رفاه مشتریان عزیز اطلاعات لازم را از طریق کانال تلگرام در اختیار می گذارد .

قیمت امروز ذرت برزیل درجه یک بندر امام با توجه به نوسان قیمت دلار ثابت نیست و اطلاع از قیمت مشخص و مطمئن برای بسیاری از مصرف کنندگان مخصوصا دامداران و مرغداران صنعتی دغدغه مهمی است . مهمترین عوامل تعیین کننده قیمت خوراک های دام وارداتی علاوه بر قیمت دلار ، کیفیت محصول ، فصل برداشت و فراوانی آن است .

کشورهای تولید کننده انبوه ذرت که صادرات به ایران انجام می دهند عبارت اند از :

  • برزیل
  • روسیه
  • رومانی
  • صبرستان
  • اکراین

امروزه با صنعتی شدن پرورش دام و طیور ، خوراک دام نیز تغییر کرده و تنها از علوفه برای رشد و تامین خوراک استفاده نمی شود و از منابعی به کارگرفته می شود که از قابل توجهی پروتئین ، نشاسته و چربی برخوردار باشد .

ذرت ، سویا و انواع کنجاله های آن مهمترین جیره غذایی خوراک دام و طیور به شمار می رود و به همین دلیل پروش و تولید این دانه ها منبع اقتصادی خوبی برای این دسته از کشورهاست .

مشتریان محترم برای اطلاع از قیمت امروز ذرت برزیل درجه یک بندر امام می توانند با مراجعه به  صفحه تماس با ما ، با کارشناسان فروش تماس نموده و از مشاوره قبل از خرید بهره مند شوند .