قیمت امروز ذرت برزیل دامی بندر امام خمینی

ذرت برزیل دامی یکی از محصولات مهم وارداتی در بندر امام خمینی است.برای اطلاع از قیمت امروز ذرت می توانید با کارشناسان فروش بازرگانی کهن تماس بگیرید

واردات ذرت از کشورهای زیادی در بنادر شمالی و جنوبی انجام می گیرد ، ذرت یکی از محصولات پر مصرف در سراسر دنیاست و از اهمیت زیادی برخوردار است .

کشورهایی که شرایط آب و هوا و خاک مناسب برای تولید ذرت داشته باشند این دانه را به میزان انبوه تولید و به سایر کشورهای درخواست کننده هم صادر می کنند . ذرت نیاز به آب و فراوران و در آب و هوای  معتدل سازگاری دارد و در کشورهای گرمسیری مثل ایران شرایط مساعدی برای تولید انبوه میسر نیست.

ذرت انواع زیادی دارد ولی دو نوع آن در سراسر دنیا بیشترین استفاده را دارد :

ذرت دامی

ذرت غیر دامی

مهمترین وجه تمایز ذرت دامی و غیر دامی در زمان برداشت و میزان رطوبت آن است . ذرت دامی سفت است و نشاسته بیشتری هم دارد ولی ذرت غیر دامی میزان رطوبت بیشتری دارد و به طور مستقیم در طبخ غذا مثل کباب پز و کنسرو مورد استفاده قرار می گیرد.

واردات ذرت برزیل دامی به کرات و با توجه به میزان مصرف سالانه توسط شرک بازرگانی کهن انجام می گیرد و مصرف کنندگان می توانند ذرت مورد نیاز را به صورت کلی یا جزئی تهیه نمایند .اغلب محصولات خوراک دام  وارداتی در بندر امام خمینی تخلیه می شود و پس از بارگیری آماده توزیع به سایر استانها می شوند .

مشتریان محترمی که تمایل به تهیه ذرت برزیل دامی را دارند با مراجعه به صفحه تماس با ما و برقراری ارتباط با کارشناسان فروش می توانند سفارش خود را به میزان مورد نیاز ثبت نمایند و از مشاوره قبل از خرید هم استفاده نمایند .

همچنین برای آشنایی بیشتر با محصولات و سایر خوراک های تکمیلی شرکت بازرگانی کهن ، می توانند عضو کانال تلگرام شرکت شده و اطلاعات بروز این حوزه استفاده نمایند .