فروش مستقیم ذرت روس

فروش مستقیم ذرت روس

روسیه نزدیکترین کشور تولید کننده و صادر کننده ذرت به ایران است .فروش مستقیم ذرت روس در شرکت بازرگانی کهن ترید با قیمت بسیار مناسب برای مشتریان فراهم می باشد.

شرکت بازرگانی کهن ترید با سابقه مفید در حوزه واردات و صادرات خوراک دام و طیور در تلاش است تا با فروش مستقیم ذرت و سایر خوراک های تکمیلی یکی از دغدغه های مشتریان و صاحبان مشاغل دام و طیور را مرتفع نماید . مشتریان با خرید مستقیم و بدون واسطه می توانند بر روی هزینه ای مالی خود مدیریت بیشتری داشته باشند .

بسیاری از شرکت های بازرگانی تمایل به واردات ذرت از روسیه دارند و دلیل آن دسترسی آسان، هزینه حمل و نقل کمتر نسبت به سایر کشورهای تولید کننده و … است .

کشورهای تولید کننده ذرت علاوه بر روسیه عبارت اند از :

آرژانتین

برزیل

اکراین

صبرستان

رومانی

واردات ذرت از روسیه از طریق دریای خزر و با کشتی انجام می شود که در بنادر شمالی نیز تخلیه و در انبار ذخیره می شود . با توجه به مصرف زیاد سالانه و افزایش واردات ذرت به کشور ، از حداکثر ظرفیت بنادر شمالی برای دریافت و ذخیره استفاده می شود و پس از دریافت و کنترل محصول آماده قابل بارگیری و ارسال به سایر استانهای متقاضی می باشد .

بندر های تجاری و دریافت کننده ذرت در شمال کشور شامل :

بندر انزلی

بندر فریدونکنار

بندر نوشهر

بندر امیرآباد

مشتریان محترم جهت تمایل به خرید ذرت روس می توانند با کارشناسان فروش در شرکت کهن ترید تماس حاصل نموده و از جزئیات فروش مستقیم ذرت و همچنین قیمت نهایی اطلاعات لازم را کسب نمایند . برای برقراری ارتباط نیز می توانید به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید و همچنین در صورت نیاز به دریافت اخبار به روز این حوزه با استفاده از لینک رسمی تلگرام شرکت عضو کانال شوید .