فروش مستقیم ذرت روس درجه یک بندر نوشهر

فروش مستقیم ذرت روس درجه یک بندر نوشهر

ذرت روسیه در بازار ایران متقاضیان زیادی دارد، فروش مستقیم ذرت روس درجه یک بندر نوشهر با قیمت بسیار مناسب قابل توزیع برای مشتریان محترم در شرکت کهن ترید است.

ذرت ارزش غذایی بسیار خوب و با ارزشی علاوه بر مصرف انسانی برای خوراک دام و طیور دارد . پروتئین، چربی و نشاسته خوبی که در ذرت وجود دارد مهمترین ارزش غذایی برای تامین انرژی و رشد است .

واردات ذرت از کشورهای تولید کننده از جمله روسیه دو نوع ذرت را از نظر درجه کیفی وارد بازار می کنند که با توجه به کیفیت آن قیمت های متفاوتی هم دارند .

انواع ذرت از نظر درجه کیفی عبارت است از :

ذرت درجه یک

ذرت درجه دو

با توجه به اینکه حمل و نقل کالا از روسیه به ایران از طریق دریای خزر و با کشتی انجام می شود ،تخلیه بار ذرت فقط در بنادر شمالی صورت می گیرد. حجم بالای واردات ذرت از روسیه به دلیل سهولت حمل و نقل و کوتاهی مسیر موجب شده تا برای مدیریت بیشتر از ظرفیت حداکثری بنادر برای دریافت کالا استفاده شود .

بسیاری از شرکت های بازرگانی در تهران واردات ذرت روس را نسبت به سایر کشورهای دیگر ترجیح می دهند . شرکت کهن ترید با سابقه درخشان در حوزه واردات و صادرات خوراک دام ، با فروش مستقیم ذرت روس شرایط مساعدی را برای مشتریان فراهم نموده اند .

بنادر دریافت کننده ذرت در شمال کشور عبارت است از :

نوشهر

انزلی

فریدونکنار

امیرآباد

مصرف کنندگان محترم می توانند جهت ثبت سفارش محصول مورد نظر و اطلاع از شرایط فروش مستقیم ذرت روس درجه یک از بندر نوشهر با مراجعه به صفحه تماس با ما ، با کارشناسان فروش در تماس بوده و مشاوره لازم را کسب نمایند ، همچنین با عضویت در کانال تلگرام شرکت کهن ترید از آخرین اخبار این حوزه نیز بهره مند خواهید شد .