فروش مستقیم ذرت روسیه درجه1 بندر امیرآباد

فروش مستقیم ذرت روسیه درجه1 بندر امیرآباد چه تاثیری در کاهش هزینه های دامداری ها دارد؟ آیا بارگیری های این محصول آغاز شده است؟

فروش مستقیم هر محصولی سبب کاهش هزینه خواهد شد و این امر بی شک برای ذرت روسیه و سایر محصولات خوراک دام و طیور نیز صادق است.

قیمت فروش مستقیم ذرت روسیه درجه یک

قیمت این محصول به صورت روزانه دارای نوسانات اندکی است که بازرگانی کهن( کهن تجارت نیکنام) برای برطرف شدن مشکلات ناشی از این نوسانات به صورت روزانه قیمت را در کانال تلگرامی خود قرار می دهد تا علاوه بر دسترسی آسان و راحت به قیمت های روزانه، مشتریان عزیز بتوانند از فروش ویژه محصولات و اعلام اقلام روباری اطلاع پیدا کنند.

بارگیری محصولات در حال حاضر به کندی از بندر امیرآباد آغاز شده است و شما برای ثبت و درخواست این محصول می بایست با شماره های موجود در سایت تماس برقرار نمایید.

علت اهمیت ذرت در جیره غذایی دام و طیور

ذرت دارای خواص متعددی اعم از پروتئین، چربی، فیبر، انرژی و … می باشد که در این میان به دلیل انرژی بالایی که دارد مورد اهیمت واقع شده است.

اما چون میزان مواد معدنی موجود در آن کم است باید از مواد مکمل همراه با ذرت استفاده کرد.

علاوه بر ذرت روسیه، ذرت برزیل، اکراین و رومانی نیز به ایران وارد می شوند که برای تهیه هر کدام از آن ها می توانید با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.