فروش مستقیم ذرت برزیل فوری بار

فروش مستقیم ذرت برزیل فوری بار

تهیه ذرت در سالهای اخیر برای تامین خوراک دامداری ها و مرغداری ها افزایش داشته است . شرکت کهن ترید با فروش مستقیم ذرت برزیل فوری بار برای مشتریان شرایط مساعدی را فراهم نموده است .

ذرت برزیل پس از ارسال به بنادر جنوبی کشور بارگیری شده و در تمام استان های درخواست کنند توزیع می شود .در حمل و نقل به روش فوری بار محصول بدون معطلی و فوت وقت برای مشتری ارسال می شود که حدودا بین 3 الی 4 روز به طول می انجامد ولی در روش دیر بار یا مدلل حداقل 2 الی 3 هفته زمان بارگیری خواهد بود .

فروش مستقیم ذرت برزیل فوری بار به دلیل عدم وجود واسطه ها میان مشتری و شرکت های بازرگانی می تواند برای مشتری مطمئن تر و مقرون به صرفه باشد . مشتریان عزیز می توانند خوراک دام مورد نیاز سالانه خود را از شرک کهن ترید تهیه نمایند .

با توجه به عدم تامین ذرت در کشور مخصوصا از نوع دامی ، ناگزیر از واردات ذرت استفاده می شود که در تمام فصول سال در حال انجام است .کشورهای زیادی ذرت دامی به ایران وارد می کنند که برزیل و روسیه مهمترین آنهاست .

متقاضیان گرامی در صورتی که به صورت عمده ذرت دامی خریداری می کنند، فروش مستقیم ذرت برزیل فوری بار شرایط مناسبی از لحاظ هزینه دارد . برای کسب اطلاعات دقیق تر می توانید به صفحه تماس با ما مراجعه فرمایید .