فروش مستقیم ذرت برزیل فوری بار بندر

ذرت برزیل به لحاظ فراوانی و کیفیت بالا، محبوبیت زیادی در بازار ایران دارد ،فروش مستقیم ذرت برزیل فوری بار بندر توسط بازرگانی کهن با قیمت مناسب انجام می شود.

واردات ذرت برزیل سالانه با حجم زیادی انجام می شود،تامین ذرت در کشور مخصوصا از نوع دامی ملزم به واردات از سایر کشورهای تولید کننده است که برزیل بخشی از آنها است .

کشورهای وارد کننده ذرت به ایران شامل :

برزیل

آرژانتین

رومانی

اکراین

صبرستان

روسیه

واردات ذرت از کشورهای ذکر شده به غیر از روسیه در بنادر جنوبی به خصوص در بندر امام خمینی انجام می شود .

نحوه ارسال کالا به مقصد مشتری به دو شکل انجام می شود :

فوری بار

دیربار

با توجه به اینکه واردات کالاها معمولا در بندر امام خمینی انجام می شود فاصله زیاد و زمان بر بودن بارگیری موجب شده تا بعضی از مشتریان سفارش خود را به صورت فوری بار ثبت نمایند تا بتوانند در سریع زمان ممکن محصول را دریافت نمایند .

هزینه حمل و نقل به روش فوری بار نسبت به دیر بار گران تر است . مصرف کنندگانی که تعجیلی برای دریافت به موقع کالا ندارند می توانند جهت مدیریت هزینه ها از حمل دیربار استفاده کنند . حمل دیر بار معمولا یک ماه زمان بر خواهد بود و علت آن هم معمولا تاخیر در بارگیری است .

شرکت بازرگانی کهن از سال 93 تاکنون در زمینه واردات و صادرات  خوراک دام و طیور و همچنین تولید انواع خوراک های تکمیلی در حال فعالیت است و در تلاش است تا با فروش مستقیم ذرت و سایر خوراک ها کمک شایانی در مدیریت هزینه های مصرف کنندگان عزیز داشته باشد .

مشتریان محترم می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر از فروش مستقیم ذرت برزیل و نحوه ثبت سفارش محصول به صورت فوری بار یا دیر بار به صفحه تماس با ما ،مراجعه نمایند . کارشناسان فروش شرکت بازرگانی کهن آماده پاسخگویی به سوالات مشتریان عزیز در کلیه ساعات اداری هستند .