بنتونیت خوراک دام

فروش مستقیم ذرت برزیل بندر امام

فروش مستقیم ذرت برزیل بندر امام در چه مراکزی انجام می شود ؟

یکی از مشکلات مشتریان ذرت برزیل، وجود واسطه های متعدد در بازار است و عدم نظارت ،موجب نرخ های متفاوت بر روی این محصول می شود .

شرکت نیک نام کهن ترید با سابقه طولانی در حوزه واردات و صادرات خوراک دام به صورت مستقل فعالیت دارد و با حذف واسطه و به طور مستقیم انواع محصولات دامی را به مشتریان محترم عرضه می کند . شرکت کهن ترید این امکان را برای مشتریان عزیز فراهم نموده تا بتوانند خوراک دام و طیور را با اطمینان هر چه بیشتر و با مناسب ترین قیمت تهیه نمایند .

فروش مستقیم ذرت برزیل بندر امام هم اکنون قابل انجام است و پس از بارگیری در بندر امام برای مشتریان در تمامی استانها قابل ارسال می باشد .

یکی از مزایای فروش مستقیم این است که قیمت مشخص شده است و بر روی آن نظارت می شود و به دلیل حذف واسطه افزایش قیمت علاوه بر قیمت اعلام شده ندارد .

مشتریان محترمی که تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه دارند می توانند در کانال تلگرام عضو شوند و برای اطلاع دقیق ازنحوه فروش مستقیم ذرت برزیل بندر امام با کارشناسان فروش تماس حاصل نمایند .

عنوان مطلب

آیا با کاربردهای بنتونیت در خوراک دام و طیور آشنا هستید؟ این محصول کاربردی را از چه مراکزی می توان با قیمت مناسب خرید نمود؟