فروش مستقیم ذرت برزیل بندر امام خمینی

حذف واسطه و فروش مستقیم ذرت برزیل بندر امام خمینی در شرکت بازرگانی کهن، شرایط مساعدی را برای خرید مشتریان فراهم نموده است .

شرکت بازرگانی کهن، تولید کننده و وارد کننده انواع خوراک دام و طیور از سال 1393 می باشد که با حذف واسطه و فروش مستقیم توانسته است رضایت مشتریان را جلب نماید . ارسال به موقع محصول به مقصد ،برقراری ارتباط خوب با مشتریان و فراهم نمودن شرایط مطلوب برای خرید با کیفیت و با قیمت مناسب از دیگر دلایل وفاداری مشتریان به شرکت بازرگانی کهن ترید است .

تامین ذرت مورد نیاز کشور مخصوصا از نوع دامی ، مستلزم واردات از سایر کشورهاست که برزیل تنها بخشی از آن است .

کشورهای وارد کننده ذرت به ایران شامل :

برزیل

آرژانتین

روسیه

صبرستان

رومانی

اکراین

بندر امام خمینی یکی از بزرگترین بندرهای تجاری در کشور است که سالانه حدود 3 میلیون تن ظرفیت نگهداری و پذیرش کالا دارد. واردات ذرت و سایر کالاها  از کشورهای یاد شده به غیر از روسیه اغلب در بندر امام وارد و تخلیه می شوند . شرکت بازرگانی کهن ،امکان فروش مستقیم ذرت و همچنین سایر محصولات دیگر را با قیمت مناسب و در کیفیت های مختلف را فراهم نموده است تا مشتریان مخصوصا دامداران و مرغداران بتوانند بدون پرداخت گزاف محصول مورد نیاز را به صورت عمده یا جزئی خریداری نمایند .

مشتریان گرامی می توانند جهت دریافت اطلاعات بیشتر  در مورد فروش مستقیم ذرت و سایر محصولات با مراجعه به صفحه تماس با ما ، با کارشناسان فروش در تماس باشند ، همچنین  می توانید در صورت تمایل به آشنایی بیشتر با سایر خوراک های تکمیلی از جمله کنسانتره ، ضایعات مواد غذایی مثل هسته خرما و …، عضو کانال تلگرام شده و از مطالب بروز استفاده کنید .

کارشناسان فروش شرکت بازرگانی کهن در کلیه ساعات اداری آماده پاسخگویی به سوالات مشتریان عزیز می باشند .