ذرت روس

فروش عمده ذرت روس زودبارشو بندر

فروش عمده ذرت روس زودبارشو بندر

در میان غلات پس از گندم و برنج ، ذرت بیشترین میزان مصرف در کشور را دارد. فروش عمده ذرت روس زودبارشو بندر با کیفیت مرغوب در شرکت کهن ترید انجام می شود .

بخش عمده مصرف ذرت کشور مربوط به تامین خوراک دام می شود ،مصرف کنندگان ذرت معمولا با توجه به میزان مصرف سالانه خود محصول را به صورت عمده تهیه می کنند . خرید ذرت عمده از لحاظ قیمت مقرون به صرفه تر از تهیه آن به صورت جزئی است .ذرت روس زودبارشو یکی از محصولات پرطرفدار میان دامداران و مرغداران صنعتی است .پرورش دام و طیور در کشور علاوه بر روش سنتی که به صورت محدود انجام می شود به شکل مکانیزه هم انجام می شود و برای تامین نیاز کشور به محصولات لبنی و گوشتی اغلب از این روش استفاده می شود .

تهیه خوراک دام و طیور برای دامداران و مرغداران بیشتر به شکل مکانیزه انجام شده و روش سنتی مقدور نیست ، بنابراین برای تامین انرژی، میزان رشد و، کیفیت گوشت و تخم طیور از دان های آماده و غنی شده استفاده می شود .

ذرت ، سویا یکی از اصلی ترین جیره های غذایی برای خوراک دام و طیور بشمار می رود . این دانه ها به لحاظ برخورداری از پروتئین بیشرین مصرف را دارد و تاثیر چشمگیری در رشد می گذارد .

مصرف کنندگان زیادی  متقاضی تهیه ذرت روس زودبارشو هستند ، روسیه مهمترین کشور صادرکننده ذرت به ایران در آسیای شمالی است و شرکت های بازرگانی زیادی واردات ذرت روس را نسبت به سایر کشورهای دیگر در اولویت قرار می دهند .

واردات ذرت روسیه با توجه به همسایگی نزدیک از طریق دریای خزر سهولت بیشتری نسبت به ذرت کشورهای دیگر دارد .

ارسال کالا به مقصد مشتری به دو طریق انجام می شود :

زودبارشو

دیربارشو

تفاوت این روشهای حمل ونقل در مدت زمان بارگیری و ارسال آنها به مقصد مشتری است . بسیاری از مصرف کنندگان تمایل به ثبت سفارش ذرت روس زودبارشو هستند تا محصول مورد نیاز را در سریعترین زمان ممکن دریافت کنند .

مشتریان میتوانند جهت کسب اطلاعات دقیق تر ازجمله قیمت و شرایط خرید به صفحه تماس با ما ،مراجعه کرده و با کارشناسان فروش شرکت کهن ترید تماس حاصل نموده و مشاوره قبل از خرید را دریافت کنند .