فروش عمده ذرت روس درجه یک بندر انزلی

فروش عمده ذرت روس درجه یک بندر انزلی

تهیه ذرت مصارف مختلفی برای مشتریان دارد و اغلب آنها برای تولید فراورده ها اقدام به خرید عمده می کنند . فروش عمده ذرت روس درجه یک بندر انزلی می تواند بهترین موقعیت برای این دسته از مشتریان باشد.

بندر انزلی یکی از بنادر شمالی در استان مازندران است با داشتن امکانات رفاهی  و دریایی بسیار خوب که شرکت های بازرگانی زیادی را به خود جلب کرده است . بندر انزلی سالانه بیش ازیک میلیون تن ظرفیت نگهداری ذرت و سایر غلات دارد که فرصت خوبی برای بهره برداری و ایجاد فرصت های جدید برای پیشرفت دارد .

فروش عمده ذرت روس درجه یک بندر انزلی برای آن دسته از مشتریان و کارخانه هایی که تولید فراورده های دیگری از ذرت دارند بسیار مناسب و مقرون به صرفه است . همچنین برای مشتریانی که روغن گیری ذرت دارند بسیار مورد استقبال گرفته است .

ذرت روسیه  با دو درجه کیفی وارد بازار می شود :

  • درجه یک
  • درجه دو

ذرت درجه یک به لحاظ بالابودن کیفیت و مرغوبیت دانه افزایش قیمت بیشتری نسبت به درجه دو دارد ولی از نظر داشتن ارزش غذایی کمتر از درجه دو آن نیست .

فروش عمده ذرت روس درجه یک بندر انزلی در شرکت کهن ترید انجام و قابل عرضه به مشتریان گرامی است لذا مشتریان برای برقراری ارتباط می توانند از به صفحه تماس با ما مراجعه نمایند .