فروش عمده ذرت روس درجه یک بندر انزلی

فروش عمده ذرت روس درجه یک بندر انزلی

ذرت در بین غلات بعد از گندم مهمترین دانه ای است که در تمام کشورها تولید می شود. فروش عمده ذرت روس درجه یک بندر انزلی در شرکت کهن ترید با بهترین کیفیت انجام می شود .

روسیه در آسیای شمالی مهمترین کشور وارد کننده ذرت به ایران است . بیشتر بازرگانان تمایل به واردات ذرت از کشور روسیه دارند و علت آن هم سهولت حمل و نقل ، کوتاهی مسیر از روسیه به ایران است . نزدیکی بنادر شمالی به ایران و داشتن امکانات دریایی و باند فرودگاهی در این بنادر موجب استقبال شرکت های تهرانی شده است و رونق تجاری زیادی به این بنادر بخشیده است .

ذرت تولید شده در کلیه کشورها از لحظ کیفیت ، دو نوع است :

ذرت درجه یک

ذرت درجه دو

در شرکت بازرگانی کهن ترید، فروش عمده ذرت روس، با کیفیت های درجه یک و درجه سالانه در حال انجام است . مصرف کنندگان می توانند محصول مورد نظر را به صورت عمده یا جزئی با نازلترین قیمت تهیه نمایند.

ذرت علاوه بر روسیه از سایر کشورهای دیگر نیز وارد می شود که عبارت است از :

برزیل

آرژانتین

رومانی

اوکراین

صبرستان

تامین نیاز ذرت در کشور در حال حاضر صرفا از طریق واردات کشورهای دیگر انجام می شود . تولید ذرت در کشور با توجه میزان مصرف زیاد آب و همچنین نداشتن شرایط آب و هوایی سازگار با ذرت به حجم زیاد انجام نمی شود .

مشتریان گرامی در صورتی که قصد تهیه ذرت سالانه خود با حجم زیاد را دارند می توانند جهت کسب اطلاعات کاملتر از نحوه فروش عمده ذرت روس، در ساعات اداری با کارشناسان فروش تماس حاصل نمایند و همچنین می توانید با عضویت در کانال تلگرام شرکت کهن ترید از اخبار بروز انواع خوراک دام و طیور بهره مند شوید. جهت برقراری اطلاعات لطفا به صفحه تماس با ما مراجعه فرمایید .