فروش عمده ذرت روس بندر نوشهر

فروش عمده ذرت روس بندر نوشهر

فروش عمده ذرت روس بندر نوشهر در استان مازندران در اغلب فصول سال در حال انجام است . تهیه ذرت عمده  برای بسیاری از مشتریان مقرون به صرفه تر می باشد .

با توجه به اهمیت ارزش غذایی ذرت و فرآورده هایی متعددی که می توان از آن بدست آورد، بسیاری از مشتریان مخاطبین ذرت عمده هستند . با پیشرفت صنعت در حوزه دام و خوراک دامی و افزایش دامداری ها و مرغداری ها برای تولید مثل بیشتر گاو ، گوسفند ،شتر مرغ ، بلدرچین و …. می توان تنوع چشمگیر در خوراک دام و طیور را مشاهده نمود .

درمیان غلات ، ذرت محبوب ترین و مهمترین جیره غذایی می باشد که تاثیر به سزایی که در رشد و تولید انرژی  دارد. ذرت  به دلیل داشتن پروتئین و سایر ویتامین های ضروری و تاثیر خوبی که در گوشت و زردی تخم ها دارد بسیار مورد استقبال گرفته و مصرف آن افزایش پیدا کرده .

انواع فرآورده های دامی که می توان از ذرت نام برد :

  • کنجاله
  • پودر
  • پوسته

به دلیل اهمیت غذایی ذرت در صورت عدم دسترسی به  دانه ذرت بسیاری از مشتریان ازسایر فرآورده ها در جیره غذایی استفاده می کنند .

فروش عمده ذرت روس بندر نوشهر برای مشتریانی که به این منطقه نزدیک هستند شرایط مطلوبی را فراهم نموده تا بتوانند ذرت مورد نیاز را با کمترین هزینه حمل و نقل تهیه نمایند . شایان ذکر است که شرایط نگهداری ذرت برای آن دسته از مشتریانی که ذرت عمده تهیه می کنند بسیار حائز اهمیت است .

متقاضیان محترمی که قصد تهیه ذرت عمده دارند ، جهت کسب اطلاعات بیشتر از نحوه  فروش عمده ذرت روس بندر نوشهر می توانند به طور مستقیم با کارشناسان فروش تماس حاصل نمایند .شرکت کهن ترید آماده ارائه خدمات فروش به مشتریان محترم می باشد .